MECZ
03.06.19 | 1. runda klasyf. | Na-Ri Kim | Hx Izabella Tan | 6-1, 6-0 | W25 Daegu | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Na-Ri Kim vs. Hx Izabella Tan - Wzajemne mecze
03.06.19 | 1. runda klasyf. | Na-Ri Kim | Hx Izabella Tan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | W25 Daegu | twarda |
Na-Ri Kim form & Hx Izabella Tan form
Na-Ri Kim - ostatnie mecze
W15 Yeongwol - twarda | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Dayeon Back | 1-4, - Na-Ri Kim - krecz | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Boyoung Jeong | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Yujin Kim | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Eun Seo Kim | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Hee Won Ju | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Xiaoyan Xue | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Boyoung Jeong | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Gio Jang | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Minseo Kim (2004) | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. Eunyeong Park | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Dayeon Lee | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
08.09.22 2. runda | vs. Dayeon Back | 4-3, - Na-Ri Kim - krecz | szczegóły meczu | |
07.09.22 1. runda | vs. Yugyeong Oh | 6-2, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
09.06.22 2. runda | vs. Carol Zhao | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.06.22 1. runda | vs. Dayeon Back | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.06.22 Klasyf. | vs. Subin Park | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.06.22 2. runda klasyf. | vs. Juae Shin | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - ceglana | ||||
16.04.22 Rubber 1 | vs. Riya Bhatia | 3-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Navi - twarda | ||||
18.12.19 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.12.19 Klasyf. | vs. Jennifer Luikham | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.12.19 1. runda klasyf. | vs. Alicia Smith | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
04.09.19 1. runda | vs. I-Hsuan Cho | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Da Hye Kim | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 1. runda | vs. Da Ye Kim | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Se Jin Lee | Se Jin Lee - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Suhyun Lim | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Boyoung Jeong | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Daegu - twarda | ||||
05.06.19 1. runda | vs. Viktoriia Dema | 6-76, 1-2, - Na-Ri Kim - krecz | szczegóły meczu | |
04.06.19 Klasyf. | vs. Yuuki Tanaka | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Hx Izabella Tan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |
Hx Izabella Tan - ostatnie mecze
W15 Hua - twarda | ||||
14.10.19 Klasyf. | vs. Deria Nur Haliza | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Warisara Lee | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kyoto - halowa | ||||
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Ayumi Koshiishi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Taipei - twarda | ||||
28.07.19 1. runda klasyf. | vs. Lisa-Marie Rioux | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Daegu - twarda | ||||
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Na-Ri Kim | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Singapore - twarda | ||||
22.05.19 1. runda | vs. Rina Saigo | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Singapore - twarda | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Nikita Uberoi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Yh Sara Chen | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.04.19 1. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.04.19 1. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.03.19 1. runda | vs. Anastasia Vdovenco | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.02.19 1. runda | vs. Jelena Simic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.02.19 1. runda | vs. Angeles Moreno Barranquero | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Singapore - twarda | ||||
22.01.19 1. runda | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Singapore - twarda | ||||
16.01.19 1. runda | vs. Chloe Paquet | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Jakarta - twarda | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Arianne Hartono | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Solo - twarda | ||||
08.07.18 Klasyf. | vs. Mary Ann Liu | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Singapore - twarda | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Beatrice Gumulya | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Singapore - twarda | ||||
04.06.18 1. runda | vs. Ramu Ueda | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nanjing - twarda | ||||
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Denglin Li | 6-4, 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |