MECZ
13.11.17 | 1. runda klasyf. | Na-Ri Kim | Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-2 | Toyota | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Na-Ri Kim vs. Ayumi Koshiishi - Wzajemne mecze
13.11.17 | 1. runda klasyf. | Na-Ri Kim | Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Toyota | dywanowa |
14.11.16 | 2. runda klasyf. | Na-Ri Kim | Ayumi Koshiishi | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | Toyota | dywanowa |
Na-Ri Kim form & Ayumi Koshiishi form
Na-Ri Kim - ostatnie mecze
W15 Yeongwol - twarda | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Dayeon Back | 1-4, - Na-Ri Kim - krecz | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Boyoung Jeong | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Yujin Kim | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Eun Seo Kim | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Hee Won Ju | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Xiaoyan Xue | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Boyoung Jeong | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Gio Jang | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. Eunyeong Park | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Minseo Kim (2004) | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Dayeon Lee | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
08.09.22 2. runda | vs. Dayeon Back | 4-3, - Na-Ri Kim - krecz | szczegóły meczu | |
07.09.22 1. runda | vs. Yugyeong Oh | 6-2, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
09.06.22 2. runda | vs. Carol Zhao | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.06.22 1. runda | vs. Dayeon Back | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.06.22 Klasyf. | vs. Subin Park | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.06.22 2. runda klasyf. | vs. Juae Shin | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - ceglana | ||||
16.04.22 Rubber 1 | vs. Riya Bhatia | 3-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Navi - twarda | ||||
18.12.19 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.12.19 Klasyf. | vs. Jennifer Luikham | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.12.19 1. runda klasyf. | vs. Alicia Smith | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
04.09.19 1. runda | vs. I-Hsuan Cho | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Da Hye Kim | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 1. runda | vs. Da Ye Kim | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Se Jin Lee | Se Jin Lee - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Suhyun Lim | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Boyoung Jeong | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Daegu - twarda | ||||
05.06.19 1. runda | vs. Viktoriia Dema | 6-76, 1-2, - Na-Ri Kim - krecz | szczegóły meczu | |
04.06.19 Klasyf. | vs. Yuuki Tanaka | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Hx Izabella Tan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |
Ayumi Koshiishi - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Erika Sema | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Indore - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Mei Hasegawa | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Laalitya Kalluri | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Dayeon Back | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Lara Salden | 6-0, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Amelia Waligora | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Jane Dunyon | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Saoirse Breen | 7-5, 3-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
12.12.23 Klasyf. | vs. Jenny Lim | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Yingqun Sun | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 Klasyf. | vs. Annelin Bakker | 6-1, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Julie Struplova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
19.11.23 Klasyf. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
22.10.23 Finał | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-3, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Salakthip Ounmuang | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Demi Tran | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Daria Kudashova | 2-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Kanako Morisaki | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |