MECZ
15.05.17 | 2. runda klasyf. | Myrtille Georges | Manon Arcangioli | 6-1, 7-63 | Saint Gaudens | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Myrtille Georges vs. Manon Arcangioli - Wzajemne mecze
04.11.17 | 1. runda klasyf. | Manon Arcangioli | Myrtille Georges | 5-1, Manon Arcangioli - krecz | szczegóły meczu | Limoges | halowa |
10.10.17 | 1. runda | Myrtille Georges | Manon Arcangioli | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Cherboug En | halowa |
15.05.17 | 2. runda klasyf. | Myrtille Georges | Manon Arcangioli | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | Saint Gaudens | ceglana |
26.03.12 | 2. runda | Myrtille Georges | Manon Arcangioli | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | Le Havre | ceglana |
19.09.11 | 1. runda klasyf. | Manon Arcangioli | Myrtille Georges | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | Saint Malo | ceglana |
15.11.10 | 1. runda | Myrtille Georges | Manon Arcangioli | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Equeurdreville | halowa |
Myrtille Georges form & Manon Arcangioli form
Myrtille Georges - ostatnie mecze
Strasbourg - ceglana | ||||
20.05.23 1. runda klasyf. | vs. Elena Malygina | 2-6, 7-66, 4-6 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
21.09.20 1. runda | vs. Anna Blinkova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.09.20 Klasyf. | vs. Christina Mchale | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
16.07.20 1. runda | vs. Alize Cornet | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.07.20 1. runda | vs. Fiona Ferro | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.07.20 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.07.20 1. runda | vs. Clara Burel | 4-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
08.07.20 1. runda | vs. Pauline Parmentier | 6-0, 6-75, 10-7 | szczegóły meczu | |
07.07.20 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
28.02.20 Ćwierćfinał | vs. Harmony Tan | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.20 2. runda | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.02.20 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
18.02.20 1. runda | vs. Clara Tauson | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Grenoble - halowa | ||||
11.02.20 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
29.01.20 1. runda | vs. Katarina Zavatska | 6-75, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Petit - twarda | ||||
24.01.20 Ćwierćfinał | vs. Leonie Kung | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.01.20 2. runda | vs. Jamilah Snells | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.01.20 1. runda | vs. Marine Partaud | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 St. - halowa | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Ana Bogdan | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Ana Bogdan | 7-61, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Natalia Vikhlyantseva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.10.19 1. runda | vs. Marta Kostyuk | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
12.10.19 Półfinał | vs. Oceane Dodin | 3-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Lou Brouleau | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. Mallaurie Noel | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Mylene Halemai | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
25.09.19 2. runda | vs. Emma Raducanu | 5-7, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Gabriella Taylor | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
18.09.19 2. runda | vs. Vivian Heisen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.09.19 1. runda | vs. Katharine Fahey | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |
Manon Arcangioli - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Tereza Valentova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Anastasia Safta | 7-5, 2-1, Anastasia Safta - krecz | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Eleni Christofi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Solymar Colling | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Virginia Ferrara | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alevtina Ibragimova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Fiona Ferro | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
16.10.22 Klasyf. | vs. Anastasia Gasanova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80+H Le - twarda | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Stephanie Wagner | 6-2, 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
02.08.22 1. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
31.07.22 Finał | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.07.22 Półfinał | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.07.22 Ćwierćfinał | vs. Federica Bilardo | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.07.22 2. runda | vs. Zeel Desai | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.07.22 1. runda | vs. Veronika Bokor | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Jaimee Fourlis | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
26.01.22 1. runda | vs. Oceane Dodin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.22 Klasyf. | vs. Meline Chaumeil | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.01.22 1. runda klasyf. | vs. Juliette Mazzoni | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.11.21 1. runda | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Evita Ramirez | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80+H Le - twarda | ||||
29.09.21 1. runda | vs. Daria Snigur | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.09.21 1. runda | vs. Valentina Gaggini | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Almada - twarda | ||||
13.07.21 1. runda | vs. Elizabet Hamaliy | 3-6, - Manon Arcangioli - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
15.06.21 Klasyf. | vs. Salma Djoubri | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.06.21 1. runda klasyf. | vs. Sarah Iliev | 7-5, 6-77, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.06.21 Półfinał | vs. Federica Bilardo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.06.21 Ćwierćfinał | vs. Natalia Siedliska | 7-65, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu |