Szwecja
22.02.99, 25 lat
22.02.99, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Turcja
11.01.99, 25 lat
11.01.99, 25 lat
Rebecca Ehn vs. Muazzez Demirci - Wzajemne mecze
24.09.18 | Klasyf. | Muazzez Demirci | Rebecca Ehn | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | Antalya | twarda |
Rebecca Ehn form & Muazzez Demirci form
Rebecca Ehn - ostatnie mecze
Stockholm - halowa | ||||
22.10.18 Klasyf. | vs. Agnes Mitteregger | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Hilda Lundstedt | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
24.09.18 Klasyf. | vs. Muazzez Demirci | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Niditra Rajmohan | 6-2, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Jasmine Khoshabeh | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
19.09.18 1. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 1-6, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
Sandelfjord - ceglana | ||||
21.07.18 1. runda klasyf. | vs. Kimmy A. Guerin | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
25.06.18 Klasyf. | vs. Malene Helgo | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.06.18 1. runda klasyf. | vs. Cristina Adamescu | 6-2, 2-0, Cristina Adamescu - krecz | szczegóły meczu | |
Ystad - ceglana | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Joana Eidukonyte | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
17.04.18 1. runda | vs. Draginja Vukovic | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunis - ceglana | ||||
07.04.18 1. runda klasyf. | vs. Feriel Mahbouli | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
31.03.18 1. runda klasyf. | vs. Milana Zhabrailova | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
28.03.18 1. runda | vs. Molly Helgesson | 7-67, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
20.02.18 1. runda | vs. Andreea Ghitescu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
11.02.18 Klasyf. | vs. Lidia Mugelli | 6-72, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.02.18 1. runda klasyf. | vs. Agnes Ornella Biba | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
25.10.17 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.17 Klasyf. | vs. Emilie Hansen | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
12.09.17 1. runda | vs. Mia Eklund | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
08.09.17 Ćwierćfinał | vs. Francesca Jones | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.09.17 2. runda | vs. Vasilisa Aponasenko | 2-6, 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.09.17 1. runda | vs. Paulina Wulcan | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Lund - ceglana | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Fanny Ostlund | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ystad - ceglana | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Katerina Filip | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
17.04.17 1. runda klasyf. | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
10.04.17 1. runda klasyf. | vs. Lisa Ponomar | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
03.04.17 1. runda klasyf. | vs. Sabrina Rittberger | 4-6, 6-0, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
27.03.17 1. runda klasyf. | vs. Mariella Minetti | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Muazzez Demirci - ostatnie mecze
Istanbul - halowa | ||||
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Ana Vrljic | 0-3, - Muazzez Demirci - krecz | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
15.10.18 Klasyf. | vs. Nina Ugrelidze | 6-3, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
26.09.18 1. runda | vs. Melis Sezer | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.09.18 Klasyf. | vs. Rebecca Ehn | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Kuprina | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
19.09.18 1. runda | vs. Noelia Zeballos | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.09.18 Klasyf. | vs. Zarah Mughal | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Milena Guraeva | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
29.04.18 2. runda klasyf. | vs. Lexie Stevens | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
22.04.18 2. runda klasyf. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
20.11.17 2. runda klasyf. | vs. Gabriella Akopian | 0-3, - Muazzez Demirci - krecz | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
13.11.17 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Stosic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - halowa | ||||
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Grinchishina | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Artvin - twarda | ||||
21.08.17 2. runda klasyf. | vs. Ekaterine Gorgodze | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Seven Oral | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
07.08.17 2. runda klasyf. | vs. Ceyda Guvenc | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.08.17 Klasyf. | vs. Anastasia Bursa | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Marina Timofeeva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.07.17 Klasyf. | vs. Ena Kajevic | 1-6, 2-4, - Muazzez Demirci - krecz | szczegóły meczu | |
Bursa - ceglana | ||||
17.07.17 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Tamara Tomic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Izmir - twarda | ||||
19.06.17 2. runda klasyf. | vs. Aymet Uzcategui | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Yagmur Akdemir | 7-63, 7-62 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
02.05.17 1. runda | vs. Sofia Dmitrieva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
20.03.17 1. runda klasyf. | vs. Youmi Zhuoma | 0-3, - Muazzez Demirci - krecz | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
20.02.17 1. runda | vs. Mira Antonitsch | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
01.12.16 1. runda | vs. Melis Sezer | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bursa - ceglana | ||||
11.07.16 1. runda klasyf. | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.07.16 2. runda klasyf. | vs. Jaqueline Cristian | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Buca Izmir - twarda | ||||
05.07.16 1. runda | vs. Muge Topsel | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |