MECZ
11.07.16 | 1. runda klasyf. | Muazzez Demirci | Lyuboslava Peruhova | 6-3, 6-0 | Bursa | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Turcja
11.01.99, 25 lat
11.01.99, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Bułgaria
18.01.94, 30 lat
18.01.94, 30 lat
Muazzez Demirci vs. Lyuboslava Peruhova - Wzajemne mecze
11.07.16 | 1. runda klasyf. | Muazzez Demirci | Lyuboslava Peruhova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | Bursa | ceglana |
Muazzez Demirci form & Lyuboslava Peruhova form
Muazzez Demirci - ostatnie mecze
Istanbul - halowa | ||||
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Ana Vrljic | 0-3, - Muazzez Demirci - krecz | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
15.10.18 Klasyf. | vs. Nina Ugrelidze | 6-3, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
26.09.18 1. runda | vs. Melis Sezer | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.09.18 Klasyf. | vs. Rebecca Ehn | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Kuprina | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
19.09.18 1. runda | vs. Noelia Zeballos | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.09.18 Klasyf. | vs. Zarah Mughal | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Milena Guraeva | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
29.04.18 2. runda klasyf. | vs. Lexie Stevens | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
22.04.18 2. runda klasyf. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
20.11.17 2. runda klasyf. | vs. Gabriella Akopian | 0-3, - Muazzez Demirci - krecz | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
13.11.17 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Stosic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - halowa | ||||
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Grinchishina | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Artvin - twarda | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Seven Oral | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.08.17 2. runda klasyf. | vs. Ekaterine Gorgodze | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
07.08.17 Klasyf. | vs. Anastasia Bursa | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.08.17 2. runda klasyf. | vs. Ceyda Guvenc | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Marina Timofeeva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.07.17 Klasyf. | vs. Ena Kajevic | 1-6, 2-4, - Muazzez Demirci - krecz | szczegóły meczu | |
Bursa - ceglana | ||||
17.07.17 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Tamara Tomic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Izmir - twarda | ||||
19.06.17 2. runda klasyf. | vs. Aymet Uzcategui | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Yagmur Akdemir | 7-63, 7-62 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
02.05.17 1. runda | vs. Sofia Dmitrieva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
20.03.17 1. runda klasyf. | vs. Youmi Zhuoma | 0-3, - Muazzez Demirci - krecz | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
20.02.17 1. runda | vs. Mira Antonitsch | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
01.12.16 1. runda | vs. Melis Sezer | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bursa - ceglana | ||||
11.07.16 2. runda klasyf. | vs. Jaqueline Cristian | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.07.16 1. runda klasyf. | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Buca Izmir - twarda | ||||
05.07.16 1. runda | vs. Muge Topsel | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Lyuboslava Peruhova - ostatnie mecze
W15 Sozopol - twarda | ||||
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Eleonore Tchakarova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Stella Simeonova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Eleni Christofi | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
16.12.19 1. runda klasyf. | vs. Petra Csabi | 6-2, 0-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Luna Meers | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Marina Magai | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 7-5, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Duca | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Iana Snezhkina | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
03.11.19 2. runda klasyf. | vs. Koral Koldobski | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
01.10.19 1. runda | vs. Lara Panfilov | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Nina Rudiukova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Vicky Van De Peer | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
11.12.18 1. runda | vs. Laia Conde Monfort | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.12.18 Klasyf. | vs. Chiara Gerbino | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
04.12.18 1. runda | vs. Sandy Marti | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.12.18 Klasyf. | vs. Martina Forcisi | 3-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
11.11.18 1. runda klasyf. | vs. Zeynep Erman | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
04.10.18 2. runda | vs. Franziska Kommer | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.10.18 1. runda | vs. Beatris Spasova | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
02.10.18 Klasyf. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Kristin Yordanova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Varna - ceglana | ||||
10.09.18 Klasyf. | vs. Gebriela Mihaylova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.09.18 2. runda klasyf. | vs. Nikol Docheva | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.09.18 1. runda klasyf. | vs. Lynelle En Tong Lim | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Francesca Lucia Duca | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |