MECZ
21.06.16 | 1. runda | Morgane Michiels | Sophie Gerits | 6-2, 7-5 | Nieuwpoort | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Morgane Michiels | Sophie Gerits | |
1. podanie % | 51/70 (73%) | 53/73 (73%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/51 (61%) | 25/53 (47%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/19 (37%) | 6/20 (30%) |
Zdobyte break-ball | 7/14 (50%) | 4/8 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 42/73 (58%) | 32/70 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 80/143 (56%) | 63/143 (44%) |
Double foul | 2 | 6 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Belgia
02.02.97, 27 lat
02.02.97, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Belgia
28.11.99, 24 lat
28.11.99, 24 lat
Morgane Michiels vs. Sophie Gerits - Wzajemne mecze
21.06.16 | 1. runda | Morgane Michiels | Sophie Gerits | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | Nieuwpoort | ceglana |
Morgane Michiels form & Sophie Gerits form
Morgane Michiels - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
20.10.16 2. runda | vs. Nina Alibalic | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.16 1. runda | vs. Chiara Frapolli | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Petange - halowa | ||||
14.09.16 2. runda | vs. Klaartje Liebens | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.09.16 1. runda | vs. Erika Vogelsang | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Engis - ceglana | ||||
07.09.16 2. runda | vs. Magali Kempen | 2-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.09.16 1. runda | vs. Kassandra Davesne | 6-1, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Schoonhoven - ceglana | ||||
31.08.16 1. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.16 2. runda klasyf. | vs. Svetlana Iansitova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.08.16 Klasyf. | vs. Lotte Van Leeuwen | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Wanfercee Baulet - ceglana | ||||
23.08.16 1. runda | vs. Julia Kimmelmann | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Westende - twarda | ||||
16.08.16 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Koksijde - ceglana | ||||
08.08.16 1. runda klasyf. | vs. Dejana Radanovic | 5-7, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
Rebecq - ceglana | ||||
01.08.16 Klasyf. | vs. Eleonora Molinaro | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.08.16 2. runda klasyf. | vs. Dagmar Zdrubecka | Dagmar Zdrubecka - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Maaseik - ceglana | ||||
26.07.16 1. runda | vs. Anastasiya Shoshyna | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Knokke - ceglana | ||||
13.07.16 1. runda | vs. Marie Temin | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Denain - ceglana | ||||
28.06.16 1. runda | vs. Elyne Boeykens | 1-2, - Morgane Michiels - krecz | szczegóły meczu | |
27.06.16 1. runda klasyf. | vs. Justine Lo Presti | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.06.16 Klasyf. | vs. Victoria Larriere | 7-5, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nieuwpoort - ceglana | ||||
25.06.16 Półfinał | vs. Quirine Lemoine | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.06.16 Ćwierćfinał | vs. Nikki Luttikhuis | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.06.16 2. runda | vs. Catherine Chantraine | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.06.16 1. runda | vs. Sophie Gerits | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Alkmaar - ceglana | ||||
13.06.16 1. runda klasyf. | vs. Dainah Cameron | 6-4, 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
07.06.16 1. runda | vs. Oleksandra Korashvili | 6-3, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.06.16 2. runda klasyf. | vs. Francesca Bullani | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.06.16 Klasyf. | vs. Laura Sainsbury | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Dijon - halowa | ||||
11.04.16 Klasyf. | vs. Irys Ekani | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
06.04.16 1. runda | vs. Bunyawi Thamchaiwat | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.04.16 Klasyf. | vs. Emma Janssen | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |
Sophie Gerits - ostatnie mecze
Hammamet - ceglana | ||||
18.06.18 1. runda klasyf. | vs. Marie Mettraux | 6-71, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Maelys Bougrat | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Les Franqueses - twarda | ||||
20.05.18 1. runda klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
08.05.18 1. runda | vs. Katsiaryna Skachkova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.05.18 Klasyf. | vs. Salima Fendri | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.05.18 1. runda klasyf. | vs. Feriel Mahbouli | 1-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
01.05.18 1. runda | vs. Lucia Marzal Martinez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.04.18 Klasyf. | vs. Sarra Ata | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
04.02.18 Klasyf. | vs. Blanca Puig Caballero | - Sophie Gerits - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
03.02.18 1. runda klasyf. | vs. Mayssa Tebourbi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
29.01.18 Klasyf. | vs. Camille Sireix | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
18.12.17 Klasyf. | vs. Ivana Topcic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.12.17 2. runda klasyf. | vs. Roxana Repasi | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
11.12.17 2. runda klasyf. | vs. Eleni Daniilidou | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Anjana Suresh | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
06.12.17 1. runda | vs. Sabrina Rittberger | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.12.17 2. runda klasyf. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.12.17 Klasyf. | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Castellon - ceglana | ||||
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.11.17 2. runda klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. May Kimhi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Herzlia - twarda | ||||
19.06.17 Klasyf. | vs. Shir Azran | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.06.17 2. runda klasyf. | vs. Tali Krasnopolski | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santarem - twarda | ||||
22.05.17 1. runda klasyf. | vs. Rebeca C Silva | 6-2, 6-73, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.05.17 2. runda klasyf. | vs. Mia Eklund | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Casablanca - ceglana | ||||
12.12.16 Klasyf. | vs. Louise Lampla | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
16.11.16 1. runda | vs. Julia Lohoff | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.11.16 Klasyf. | vs. Diana Bakuta | 6-1, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
09.11.16 1. runda | vs. Ran Meng | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu |