INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Laura Svatikova vs. Monika Kilnarova - Wzajemne mecze
15.05.17 | Klasyf. | Monika Kilnarova | Laura Svatikova | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | Trnava | ceglana |
Laura Svatikova form & Monika Kilnarova form
Laura Svatikova - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Liv Boulard | 6-0, 1-0, Liv Boulard - krecz | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Liisa Varul | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Jenny Lim | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Mariya Poduraeva | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Julia Stamatova | 6-72, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Mila Masic | 6-0, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Elena Malygina | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
15.08.23 Klasyf. | vs. Elena Micic | 6-3, 6-75, 10-8 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Amarissa Kiara Toth | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Lejla Hana Golubovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tea Nikcevic | 4-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Martha Matoula | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Ricany - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Klasen | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Arias Manjon | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
22.05.23 Klasyf. | vs. Anna Ureke | 6-77, 6-76 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Zagreb - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Heather Watson | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.05.23 Klasyf. | vs. Valeriya Strakhova | 3-0, Valeriya Strakhova - krecz | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Monika Kilnarova - ostatnie mecze
W25 Porto - halowa | ||||
19.02.22 Półfinał | vs. Leolia Jeanjean | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.02.22 Ćwierćfinał | vs. Adrienn Nagy | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.02.22 2. runda | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.02.22 1. runda | vs. Celia Cervino Ruiz | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
26.01.22 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
19.01.22 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 6-0, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.01.22 Klasyf. | vs. Ho Ching Wu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.01.22 2. runda klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Petange - halowa | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Anna Kubareva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.21 2. runda klasyf. | vs. Julie Belgraver | 6-2, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
15.11.21 Klasyf. | vs. Nina Radovanovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Liz Badde | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
26.10.21 1. runda | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
18.10.21 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 3-6, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Budapest - ceglana | ||||
28.09.21 1. runda | vs. Chloe Paquet | 7-62, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.09.21 Klasyf. | vs. Elena Malygina | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Kitti Molnar | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - ceglana | ||||
17.09.21 Ćwierćfinał | vs. Mana Kawamura | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.09.21 2. runda | vs. Funa Kozaki | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.09.21 1. runda | vs. Lisa Pigato | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
10.09.21 Ćwierćfinał | vs. Panna Udvardy | 1-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.09.21 2. runda | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.09.21 1. runda | vs. Elysia Bolton | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
01.09.21 1. runda | vs. Natalija Stevanovic | 7-65, 6-78, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
28.08.21 Półfinał | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.21 2. runda | vs. Jesika Maleckova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.08.21 Ćwierćfinał | vs. Sohyun Park | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.08.21 1. runda | vs. Lara Salden | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
17.08.21 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W25 Pescara - ceglana | ||||
03.08.21 1. runda | vs. Ioana Loredana Rosca | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu |