INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Julia Oczachowska vs. Monika Kilnarova - Wzajemne mecze
26.08.17 | Półfinał | Monika Kilnarova | Julia Oczachowska | 6-3, 6-75, 6-2 | szczegóły meczu | Mragowo | ceglana |
Julia Oczachowska form & Monika Kilnarova form
Julia Oczachowska - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
22.11.21 2. runda klasyf. | vs. Chanel Janssen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Radom - ceglana | ||||
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Tamira Paszek | 2-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Borovinskaya | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Grodzisk - ceglana | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
23.08.20 1. runda | vs. Katarzyna Piter | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.08.20 1. runda | vs. Anastasiya Shoshyna | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.08.20 1. runda | vs. Marcelina Podlinska | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.07.20 1. runda | vs. Katarzyna Wysoczanska | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.07.20 1. runda | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.07.20 1. runda | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Jablonec - dywanowa | ||||
02.12.19 1. runda klasyf. | vs. Petra Horakova | 2-5, - Julia Oczachowska - krecz | szczegóły meczu | |
02.12.19 1. runda klasyf. | vs. Petra Horakova (CZE) | 2-5, - Julia Oczachowska - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Milovice - halowa | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Jana Jablonovska | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.11.19 Klasyf. | vs. Maria Daniels Sierra | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.11.19 1. runda klasyf. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 5-7, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Anita Wagner | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Gabriella Mujan | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
30.09.19 2. runda klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Nilda Ikizoglu | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
28.09.19 Półfinał | vs. Maria Timofeeva | 7-65, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
26.09.19 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Nika Shytkouskaya | 6-3, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.09.19 Klasyf. | vs. Arabella Koller | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.09.19 2. runda klasyf. | vs. Anna Ozerova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Bucha - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Anastasia Vdovenco | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Warsaw - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Maryna Chernyshova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bytom - ceglana | ||||
23.07.19 1. runda | vs. Martina Caregaro | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Monika Kilnarova - ostatnie mecze
W25 Porto - halowa | ||||
19.02.22 Półfinał | vs. Leolia Jeanjean | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.02.22 Ćwierćfinał | vs. Adrienn Nagy | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.02.22 2. runda | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.02.22 1. runda | vs. Celia Cervino Ruiz | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
26.01.22 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
19.01.22 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 6-0, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.01.22 Klasyf. | vs. Ho Ching Wu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.01.22 2. runda klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Petange - halowa | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Anna Kubareva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.21 2. runda klasyf. | vs. Julie Belgraver | 6-2, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
15.11.21 Klasyf. | vs. Nina Radovanovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Liz Badde | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
26.10.21 1. runda | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
18.10.21 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 3-6, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Budapest - ceglana | ||||
28.09.21 1. runda | vs. Chloe Paquet | 7-62, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.09.21 Klasyf. | vs. Elena Malygina | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Kitti Molnar | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - ceglana | ||||
17.09.21 Ćwierćfinał | vs. Mana Kawamura | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.09.21 2. runda | vs. Funa Kozaki | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.09.21 1. runda | vs. Lisa Pigato | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
10.09.21 Ćwierćfinał | vs. Panna Udvardy | 1-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.09.21 2. runda | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.09.21 1. runda | vs. Elysia Bolton | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
01.09.21 1. runda | vs. Natalija Stevanovic | 7-65, 6-78, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
28.08.21 Półfinał | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.21 Ćwierćfinał | vs. Sohyun Park | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.08.21 2. runda | vs. Jesika Maleckova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.08.21 1. runda | vs. Lara Salden | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
17.08.21 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W25 Pescara - ceglana | ||||
03.08.21 1. runda | vs. Ioana Loredana Rosca | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu |