MECZ
11.10.17 | 2. runda | Monika Kilnarova | Agnes Bukta | 2-6, 6-4, 6-2 | Seville | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Monika Kilnarova | Agnes Bukta | |
1. podanie % | 60/75 (80%) | 55/74 (74%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 36/60 (60%) | 31/55 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/15 (53%) | 7/19 (37%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 4/6 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/74 (49%) | 31/75 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 80/149 (54%) | 69/149 (46%) |
Double foul | 2 | 5 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Monika Kilnarova vs. Agnes Bukta - Wzajemne mecze
11.10.17 | 2. runda | Monika Kilnarova | Agnes Bukta | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Seville | ceglana |
10.02.16 | 1. runda | Monika Kilnarova | Agnes Bukta | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Trnava | halowa |
Monika Kilnarova form & Agnes Bukta form
Monika Kilnarova - ostatnie mecze
W25 Porto - halowa | ||||
19.02.22 Półfinał | vs. Leolia Jeanjean | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.02.22 Ćwierćfinał | vs. Adrienn Nagy | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.02.22 2. runda | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.02.22 1. runda | vs. Celia Cervino Ruiz | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
26.01.22 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
19.01.22 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 6-0, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.01.22 Klasyf. | vs. Ho Ching Wu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.01.22 2. runda klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Petange - halowa | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Anna Kubareva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.21 2. runda klasyf. | vs. Julie Belgraver | 6-2, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
15.11.21 Klasyf. | vs. Nina Radovanovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Liz Badde | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
26.10.21 1. runda | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
18.10.21 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 3-6, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Budapest - ceglana | ||||
28.09.21 1. runda | vs. Chloe Paquet | 7-62, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.09.21 Klasyf. | vs. Elena Malygina | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Kitti Molnar | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - ceglana | ||||
17.09.21 Ćwierćfinał | vs. Mana Kawamura | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.09.21 2. runda | vs. Funa Kozaki | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.09.21 1. runda | vs. Lisa Pigato | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
10.09.21 Ćwierćfinał | vs. Panna Udvardy | 1-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.09.21 2. runda | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.09.21 1. runda | vs. Elysia Bolton | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
01.09.21 1. runda | vs. Natalija Stevanovic | 7-65, 6-78, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
28.08.21 Półfinał | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.21 2. runda | vs. Jesika Maleckova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.08.21 Ćwierćfinał | vs. Sohyun Park | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.08.21 1. runda | vs. Lara Salden | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
17.08.21 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W25 Pescara - ceglana | ||||
03.08.21 1. runda | vs. Ioana Loredana Rosca | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu |
Agnes Bukta - ostatnie mecze
W60 Szekesfehervar - ceglana | ||||
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Simona Waltert | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Zagreb - ceglana | ||||
02.09.19 Klasyf. | vs. Alena Fomina | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Anamarija Spoljaric | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Kamilla Bartone | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
13.07.19 1. runda klasyf. | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Versmold - ceglana | ||||
08.07.19 Klasyf. | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Budapest - ceglana | ||||
27.06.19 2. runda | vs. Ania Hertel | 7-65, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Julie Gervais | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.06.19 Klasyf. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 6-0, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Grado - ceglana | ||||
30.05.19 1. runda | vs. Martina Di Giuseppe | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.05.19 Klasyf. | vs. Vlada Koval | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Lee | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Wiesbaden - ceglana | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Sofia Shapatava | 6-4, 1-0, Sofia Shapatava - krecz | szczegóły meczu | |
29.04.19 Klasyf. | vs. Jaimee Fourlis | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - twarda | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.03.19 Klasyf. | vs. Cristina Dinu | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Lena Papadakis | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.02.19 1. runda | vs. Misaki Matsuda | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stuttgart - halowa | ||||
24.01.19 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.01.19 2. runda | vs. Lara Schmidt | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.01.19 1. runda | vs. Lenka Stara | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
15.11.18 2. runda | vs. Carole Monnet | 6-0, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.11.18 1. runda | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
10.11.18 Półfinał | vs. Daria Snigur | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.11.18 Ćwierćfinał | vs. Marta Lesniak | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.18 2. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu |