MECZ
15.02.17 | 1. runda | Monica Puig | Laura Siegemund | 6-0, 6-1 | Doha | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Monica Puig | Laura Siegemund | |
1. podanie % | 27/38 (71%) | 18/30 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/27 (89%) | 9/18 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/11 (55%) | 1/12 (8%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 20/30 (67%) | 8/38 (21%) |
Zdobyte punkty – razem | 50/68 (74%) | 18/68 (26%) |
Double foul | 0 | 5 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Laura Siegemund | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Monica Puig | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Laura Siegemund | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Monica Puig | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Laura Siegemund | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Monica Puig | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Laura Siegemund | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Monica Puig | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-30 | ||
2-0 | Laura Siegemund | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP] | ||
Monica Puig | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Laura Siegemund | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Monica Puig | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Laura Siegemund | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Monica Puig vs. Laura Siegemund - Wzajemne mecze
15.02.17 | 1. runda | Monica Puig | Laura Siegemund | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Doha | twarda |
11.08.16 | Ćwierćfinał | Monica Puig | Laura Siegemund | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Rio de | twarda |
Monica Puig form & Laura Siegemund form
Monica Puig - ostatnie mecze
Saint-Malo - ceglana | ||||
03.05.22 1. runda | vs. Fiona Ferro | 1-2, - Monica Puig - krecz | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
29.04.22 1. runda | vs. Danielle Rose Collins | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
28.09.20 1. runda | vs. Sara Errani | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
01.09.20 1. runda | vs. Margarita Betova | 3-6, 7-60, 0-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
20.08.20 1. runda klasyf. | vs. Katie Volynets | 6-4, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
18.07.20 1. runda | vs. Christina Mchale | 1-5 | szczegóły meczu | |
17.07.20 1. runda | vs. Olga Govortsova | 3-5 | szczegóły meczu | |
26.06.20 1. runda | vs. Ajla Tomljanovic | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.06.20 1. runda | vs. Bethanie Mattek-Sands | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Julia Goerges | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Kristyna Pliskova | 7-65, 3-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
15.10.19 1. runda | vs. Fiona Ferro | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
28.09.19 1. runda | vs. Saisai Zheng | 6-4, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Wuhan - twarda | ||||
24.09.19 2. runda | vs. Alison Riske | 6-2, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda | vs. Angelique Kerber | 7-65, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
16.09.19 1. runda | vs. Zarina Diyas | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
26.08.19 1. runda | vs. Rebecca Peterson | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Yafan Wang | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.08.19 Klasyf. | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.08.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Potapova | 6-72, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Toronto - twarda | ||||
04.08.19 Klasyf. | vs. Jennifer Brady | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.08.19 1. runda klasyf. | vs. Destanee Aiava | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Washington - twarda | ||||
31.07.19 2. runda | vs. Anna Kalinskaya | 6-2, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.07.19 1. runda | vs. Allie Kiick | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
03.07.19 2. runda | vs. Karolina Pliskova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.07.19 1. runda | vs. Anna Schmiedlova | 5-7, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Eastbourne - trawiasta | ||||
23.06.19 1. runda | vs. Elise Mertens | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Mallorca - trawiasta | ||||
17.06.19 1. runda | vs. Ajla Tomljanovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
01.06.19 3. runda | vs. Iga Swiatek | 6-0, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.05.19 2. runda | vs. Daria Kasatkina | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |
Laura Siegemund - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Jelena Ostapenko | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Aleksandra Krunic | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Darja Semenistaja | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Robin Montgomery | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mai Hontama | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Bernarda Pera | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
10.02.24 Klasyf. | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Storm Hunter | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-2, 3-6, 7-69 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Daria Kasatkina | - Laura Siegemund - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Ana Bogdan | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 6-71, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
20.10.23 2. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Katerina Siniakova | - Laura Siegemund - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Xinyu Wang | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jasmine Paolini | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Lin Zhu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.10.23 Klasyf. | vs. Diana Shnaider | 6-2, 3-0, Diana Shnaider - krecz | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Meiling Wang | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Cori Gauff | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Klasyf. | vs. Oceane Dodin | 1-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Simona Waltert | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nuria Brancaccio | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
12.08.23 1. runda klasyf. | vs. Alize Cornet | 6-3, 6-76, 2-5, - Laura Siegemund - krecz | szczegóły meczu | |
Warsaw - twarda | ||||
30.07.23 Finał | vs. Iga Swiatek | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.07.23 Półfinał | vs. Tatjana Maria | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.07.23 Ćwierćfinał | vs. Lucrezia Stefanini | 7-65, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu |