MECZ
11.05.19 | 1. runda klasyf. | Mona Barthel | Ekaterina Alexandrova | 6-3, 3-6, 6-4 | Rome | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Mona Barthel | Ekaterina Alexandrova | |
1. podanie % | 62/107 (58%) | 57/93 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 47/62 (76%) | 39/57 (68%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 19/45 (42%) | 17/36 (47%) |
Zdobyte break-ball | 3/9 (33%) | 2/12 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/93 (40%) | 41/107 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 103/200 (52%) | 97/200 (49%) |
Double foul | 6 | 3 |
Asy | 8 | 8 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Mona Barthel vs. Ekaterina Alexandrova - Wzajemne mecze
11.05.19 | 1. runda klasyf. | Mona Barthel | Ekaterina Alexandrova | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | Rome | ceglana |
07.10.18 | 1. runda klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Mona Barthel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Linz | halowa |
Mona Barthel form & Ekaterina Alexandrova form
Mona Barthel - ostatnie mecze
W50+H Calvi - twarda | ||||
20.04.24 Półfinał | vs. Valentina Ryser | 6-0, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.04.24 Ćwierćfinał | vs. Irina Ramialison | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.04.24 2. runda | vs. Julie Belgraver | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Jenny Lim | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
W75 Bellinzona - ceglana | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 6-1, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Croissy - halowa | ||||
30.03.24 Finał | vs. Yuriko Miyazaki | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.03.24 Półfinał | vs. Margaux Rouvroy | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.03.24 Ćwierćfinał | vs. Celine Naef | 6-3, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.03.24 2. runda | vs. Alexandra Eala | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Sachia Vickery | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Ekaterina Maklakova | - | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ipek Oz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Fiona Ferro | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Laura Samsonova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Tatiana Prozorova | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Antonia Ruzic | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ipek Oz | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Malene Helgo | 6-3, 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
18.02.24 Klasyf. | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Carolina Kuhl | 1-6, 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Alice Gillan | 4-6, 0-4, - Mona Barthel - krecz | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
22.01.24 Klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
11.12.23 1. runda | vs. Rebecca Peterson | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Clara Burel | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
03.12.23 Klasyf. | vs. Aravane Rezai | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Ekaterina Alexandrova - ostatnie mecze
Stuttgart - ceglana | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Ons Jabeur | 6-2, 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
03.04.24 2. runda | vs. Taylor Townsend | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
28.03.24 Półfinał | vs. Danielle Rose Collins | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 Ćwierćfinał | vs. Jessica Pegula | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.03.24 4. runda | vs. Iga Swiatek | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.03.24 3. runda | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.03.24 2. runda | vs. Donna Vekic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
08.03.24 2. runda | vs. Yulia Putintseva | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
18.02.24 1. runda | vs. Magdalena Frech | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
14.02.24 3. runda | vs. Iga Swiatek | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 2. runda | vs. Erika Andreeva | 6-0, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
04.02.24 Finał | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Półfinał | vs. Donna Vekic | 5-7, 7-64, 7-66 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Potapova | 6-2, 7-68 | szczegóły meczu | |
31.01.24 2. runda | vs. Jule Niemeier | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Laura Siegemund | 2-6, 6-3, 6-79 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
12.01.24 Półfinał | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Elena Rybakina | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Veronika Kudermetova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Magda Linette | 3-6, 7-68, 7-5 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Julia Riera | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Mai Hontama | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
02.10.23 1. runda | vs. Cori Gauff | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Liudmila Samsonova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Anna Kalinskaya | 6-77, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
20.09.23 3. runda | vs. Caroline Dolehide | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 2. runda | vs. Magdalena Frech | 7-64, 7-68 | szczegóły meczu |