MECZ
11.04.19 | 2. runda | Momoko Kobori | Natalia Siedliska | 5-7, 6-0, 6-2 | W25 Hong | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Momoko Kobori | Natalia Siedliska | |
1. podanie % | 53/80 (66%) | 53/77 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 33/53 (62%) | 29/53 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/27 (52%) | 7/24 (29%) |
Zdobyte break-ball | 8/12 (67%) | 4/7 (57%) |
Punkty zdobyte przez return | 41/77 (53%) | 33/80 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 88/157 (56%) | 69/157 (44%) |
Double foul | 3 | 0 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Natalia Siedliska | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Momoko Kobori | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Natalia Siedliska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Momoko Kobori | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-3 | Natalia Siedliska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Momoko Kobori | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Natalia Siedliska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Momoko Kobori | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-5 | Natalia Siedliska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Momoko Kobori | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Natalia Siedliska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Momoko Kobori | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-7 |
2 | ||
0-0 | Natalia Siedliska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Momoko Kobori | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Natalia Siedliska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Momoko Kobori | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Natalia Siedliska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Momoko Kobori | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
3 | ||
0-0 | Natalia Siedliska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Momoko Kobori | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Natalia Siedliska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Momoko Kobori | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Natalia Siedliska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Momoko Kobori | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Natalia Siedliska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Momoko Kobori | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Momoko Kobori vs. Natalia Siedliska - Wzajemne mecze
11.04.19 | 2. runda | Momoko Kobori | Natalia Siedliska | 5-7, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Hong | twarda |
Momoko Kobori form & Natalia Siedliska form
Momoko Kobori - ostatnie mecze
W15 Hinode - twarda | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Maegan Manasse | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Ayano Shimizu | 6-75, Ayano Shimizu - krecz | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Yuno Kitahara | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Evgeniya Rodina | 6-4, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Rina Saigo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Yokohama - twarda | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Akiko Omae | 6-4, 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Himari Sato | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Yue Yuan | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. En Shuo Liang | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Shiho Akita | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hamamatsu - dywanowa | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Funa Kozaki | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - dywanowa | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Thasaporn Naklo | 6-2, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Ayaka Ozeki | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Eudice Wong Chong | 4-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Miho Kuramochi | 7-5, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Eudice Wong Chong | 4-6, 7-66, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Nahia Berecoechea | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Carolina Gomez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 El - twarda | ||||
26.07.23 2. runda | vs. Polina Iatcenko | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda | vs. Noelia Zeballos | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - twarda | ||||
19.07.23 2. runda | vs. Haruka Kaji | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Anastasiia Gureva | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Mio Mushika | 4-6, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Haruka Kaji | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Tokyo - twarda | ||||
30.05.23 1. runda | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Karuizawa - trawiasta | ||||
27.05.23 Ćwierćfinał | vs. Mio Mushika | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.05.23 2. runda | vs. Yukina Saigo | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.05.23 1. runda | vs. Ramu Ueda | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Natalia Siedliska - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Yifan Sun | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, - Natalia Siedliska - krecz | szczegóły meczu | |
11.01.24 1. runda | vs. Tamara Curovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Ranah Akua Stoiber | - Natalia Siedliska - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Zhanel Rustemova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Anastasia Piangerelli | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Gloriana Nahum | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Mariia Bergen | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Luca Udvardy | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Arequipa - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Victoria Muntean | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Daniela Seguel | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Bibiane Schoofs | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nika Radisic | 0-3, - Natalia Siedliska - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
20.07.23 3. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 2. runda | vs. Maria Mateas | 4-1, Maria Mateas - krecz | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Lisa Pigato | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Marusinova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Annelin Bakker | 3-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
05.07.23 2. runda | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Rebeka Margareta Mertena | 7-62, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Marcelina Podlinska | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Emilija Tverijonaite | 6-3, 6-72, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
15.06.23 1. runda | vs. Petra Marcinko | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 Klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Tamara Curovic | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.06.23 Finał | vs. Kristina Paskauskas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.06.23 Półfinał | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 7-5, 2-1, Vanessa Georgiana Popa Teiusanu - krecz | szczegóły meczu |