INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Miyu Kato vs. Danielle Mills - Wzajemne mecze
29.07.13 | Ćwierćfinał | Miyu Kato | Danielle Mills | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Fort Worth | twarda |
22.07.13 | 2. runda | Miyu Kato | Danielle Mills | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Austin | twarda |
Miyu Kato form & Danielle Mills form
Miyu Kato - ostatnie mecze
Zhengzhou - twarda | ||||
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Timea Babos | 7-62, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
19.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tamara Korpatsch | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
10.06.23 1. runda klasyf. | vs. Emina Bektas | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
29.01.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.01.23 1. runda klasyf. | vs. Luksika Kumkhum | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Kyoto - halowa | ||||
25.12.22 Finał | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.12.22 Półfinał | vs. Carol Zhao | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.12.22 Ćwierćfinał | vs. Sakura Hosogi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.12.22 2. runda | vs. Misaki Doi | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.12.22 1. runda | vs. Akiko Omae | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.12.22 1. runda klasyf. | vs. Nanari Katsumi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.12.22 Klasyf. | vs. Nana Kawagishi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Yokohama - twarda | ||||
12.11.22 Finał | vs. Na-Lae Han | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.11.22 Półfinał | vs. Ayano Shimizu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.11.22 Ćwierćfinał | vs. Himeno Sakatsume | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.11.22 2. runda | vs. Chihiro Muramatsu | 4-6, 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.22 1. runda | vs. Haruna Arakawa | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.11.22 Klasyf. | vs. Riko Sawayanagi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.04.22 Półfinał | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, - Miyu Kato - krecz | szczegóły meczu | |
29.04.22 Ćwierćfinał | vs. Yana Mogilnitskaya | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.04.22 2. runda | vs. Misaki Matsuda | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.04.22 1. runda | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.04.22 Klasyf. | vs. Zoziya Kardava | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
25.04.22 2. runda klasyf. | vs. Melisa Senli | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Luca Sophie Bohlen | 6-3, 1-0, Luca Sophie Bohlen - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Diana Martynov | 2-6, 0-2, - Miyu Kato - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.02.22 Półfinał | vs. Valentina Ryser | 7-5, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.22 Ćwierćfinał | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.02.22 2. runda | vs. Lara Schmidt | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Danielle Mills - ostatnie mecze
Cuernavaca - twarda | ||||
16.02.15 1. runda | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.02.15 1. runda klasyf. | vs. Arantza Eriem Rivas Ibarra | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.02.15 Klasyf. | vs. Anastasia Nefedova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
19.01.15 1. runda | vs. Vanda Lukacs | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
12.01.15 Klasyf. | vs. Savannah Sills | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.01.15 1. runda | vs. Eugenie Chapelle | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
05.01.15 1. runda | vs. Cristina Adamescu | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Merida - twarda | ||||
08.12.14 1. runda klasyf. | vs. Arantxa Garduno Anaya | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.12.14 2. runda klasyf. | vs. Jan Abaza | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Merida - twarda | ||||
01.12.14 1. runda | vs. Renata Zarazua | 2-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.12.14 1. runda klasyf. | vs. Kim-Alice Grajdek | 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.12.14 Klasyf. | vs. Nazari Urbina | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
Captiva Island - twarda | ||||
03.11.14 1. runda klasyf. | vs. Jasmine Paolini | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Toronto - halowa | ||||
27.10.14 1. runda klasyf. | vs. Carmen Sandor | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.10.14 2. runda klasyf. | vs. Marie Bouzkova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Saguenay - halowa | ||||
20.10.14 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Riley | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.10.14 2. runda klasyf. | vs. Rosie Johanson | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Juarez - ceglana | ||||
22.09.14 1. runda | vs. Lourdes Dominguez-Lino | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Redding - twarda | ||||
08.09.14 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Luk | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.09.14 Klasyf. | vs. Felicity Maltby | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
San Luis - twarda | ||||
25.08.14 2. runda | vs. Maria Jose Zacarias | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.08.14 Ćwierćfinał | vs. Lauren Embree | 1-6, 0-1, - Danielle Mills - krecz | szczegóły meczu | |
25.08.14 1. runda | vs. Karina Kristina Vyrlan | 6-1, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Winnipeg - twarda | ||||
18.08.14 1. runda | vs. Maria-Fernanda Alves | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Fort Worth - twarda | ||||
28.07.14 1. runda | vs. Amy Bowtell | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
21.07.14 1. runda | vs. Renata Zarazua | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Granby - twarda | ||||
14.07.14 Klasyf. | vs. Khristina Blajkevitch | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.07.14 1. runda klasyf. | vs. Olivia Peisachovitz | 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | |
Gatineau - twarda | ||||
07.07.14 Klasyf. | vs. Maria Shishkina | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.07.14 1. runda klasyf. | vs. Erin Clark | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu |