Czechy
11.06.97, 26 lat
11.06.97, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Natalie Kallmunzerova vs. Mirjam Bjorklund - Wzajemne mecze
10.05.17 | 1. runda | Mirjam Bjorklund | Natalie Kallmunzerova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
Natalie Kallmunzerova form & Mirjam Bjorklund form
Natalie Kallmunzerova - ostatnie mecze
Hammamet - ceglana | ||||
10.05.17 1. runda | vs. Mirjam Bjorklund | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
20.03.17 2. runda klasyf. | vs. Anjana Suresh | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Macon - halowa | ||||
27.02.17 1. runda klasyf. | vs. Mathilde Armitano | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Wirral - halowa | ||||
13.02.17 1. runda klasyf. | vs. Sarah Wray | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.02.17 Klasyf. | vs. Iva Primorac | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Trnava - halowa | ||||
08.02.17 1. runda | vs. Lenka Stara | 1-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.17 2. runda klasyf. | vs. Simona Heinova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.02.17 Klasyf. | vs. Mathilde Armitano | 6-2, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
Almaty - halowa | ||||
30.01.17 1. runda klasyf. | vs. Eva Alexandrova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Almaty - halowa | ||||
24.01.17 1. runda | vs. Polina Monova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.01.17 Klasyf. | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
07.12.16 2. runda | vs. Deniz Khazaniuk | 7-64, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.12.16 1. runda | vs. Yuval Keren | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
30.11.16 2. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.16 1. runda | vs. Maya Tahan | 7-5, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
Helsinki - halowa | ||||
14.11.16 1. runda | vs. Piia Suomalainen | 4-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.11.16 Klasyf. | vs. Anastasia Veselova | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Shrewsbury - halowa | ||||
08.11.16 1. runda | vs. Petra Krejsova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Oslo - halowa | ||||
02.11.16 2. runda | vs. Amanda Carreras | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.10.16 1. runda | vs. Lillian Gabrielsen | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
11.10.16 1. runda | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
05.10.16 1. runda | vs. Guadalupe Perez Rojas | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
15.09.16 2. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.09.16 1. runda | vs. Nicole Gadient | 6-2, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
06.09.16 1. runda | vs. Karolina Novotna (1997) | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
31.08.16 1. runda | vs. Vendula Zovincova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Nuernberg - ceglana | ||||
24.08.16 2. runda | vs. Chiara Grimm | 0-6, 0-3, - Natalie Kallmunzerova - krecz | szczegóły meczu | |
22.08.16 1. runda | vs. Barbora Kosejkova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
30.07.16 Półfinał | vs. Dhruthi Tatachar Venugopal | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.07.16 Ćwierćfinał | vs. Natasha Piludu | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |
Mirjam Bjorklund - ostatnie mecze
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Elise Mertens | 6-3, 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Klasyf. | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Makenna Jones | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Montreal - twarda | ||||
05.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ashlyn Krueger | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
12.07.23 2. runda | vs. Emma Navarro | 6-72, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Viktorija Golubic | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Ilkley - trawiasta | ||||
24.06.23 Finał | vs. Emma Navarro | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.06.23 Półfinał | vs. Dalma Galfi | 7-65, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.06.23 Ćwierćfinał | vs. Daria Snigur | 4-0, Daria Snigur - krecz | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Ann Li | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Nadia Podoroska | 7-65, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 2. runda | vs. Darya Astakhova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
26.05.23 Klasyf. | vs. Clara Tauson | 5-7, 7-63, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.05.23 2. runda klasyf. | vs. Polona Hercog | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.05.23 1. runda klasyf. | vs. Tamara Korpatsch | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Taylor Townsend | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Reus - ceglana | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Anna Schmiedlova | 4-6, 6-2, 6-71 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Marketa Vondrousova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
06.04.23 2. runda | vs. Tamara Zidansek | 6-73, 6-73 | szczegóły meczu | |
04.04.23 1. runda | vs. Elise Mertens | 6-1, 4-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.23 1. runda | vs. Jasmine Paolini | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.03.23 Klasyf. | vs. Tamara Zidansek | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ysaline Bonaventure | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
06.03.23 1. runda klasyf. | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
01.03.23 2. runda | vs. Peyton Stearns | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |