INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Claudia Hoste Ferrer vs. Mirjam Bjorklund - Wzajemne mecze
23.02.19 | Półfinał | Mirjam Bjorklund | Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Claudia Hoste Ferrer form & Mirjam Bjorklund form
Claudia Hoste Ferrer - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 5-7, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Julie Belgraver | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 6-1, 2-4, - Claudia Hoste Ferrer - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 3. runda | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Simona Ogescu | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.10.23 Finał | vs. Aya El Aouni | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Rositsa Dencheva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Ela Nala Milic | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Gergana Topalova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
06.09.23 2. runda | vs. Martina Colmegna | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Evialina Laskevich | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Lexie Stevens | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Mirjam Bjorklund - ostatnie mecze
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Elise Mertens | 6-3, 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Klasyf. | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Makenna Jones | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Montreal - twarda | ||||
05.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ashlyn Krueger | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
12.07.23 2. runda | vs. Emma Navarro | 6-72, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Viktorija Golubic | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Ilkley - trawiasta | ||||
24.06.23 Finał | vs. Emma Navarro | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.06.23 Półfinał | vs. Dalma Galfi | 7-65, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.06.23 Ćwierćfinał | vs. Daria Snigur | 4-0, Daria Snigur - krecz | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Ann Li | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Nadia Podoroska | 7-65, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 2. runda | vs. Darya Astakhova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
26.05.23 Klasyf. | vs. Clara Tauson | 5-7, 7-63, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.05.23 2. runda klasyf. | vs. Polona Hercog | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.05.23 1. runda klasyf. | vs. Tamara Korpatsch | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Taylor Townsend | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Reus - ceglana | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Anna Schmiedlova | 4-6, 6-2, 6-71 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Marketa Vondrousova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
06.04.23 2. runda | vs. Tamara Zidansek | 6-73, 6-73 | szczegóły meczu | |
04.04.23 1. runda | vs. Elise Mertens | 6-1, 4-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.23 1. runda | vs. Jasmine Paolini | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.03.23 Klasyf. | vs. Tamara Zidansek | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ysaline Bonaventure | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
06.03.23 1. runda klasyf. | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
01.03.23 2. runda | vs. Peyton Stearns | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |