MECZ
07.12.19 | Półfinał | Miriam Kolodziejova | Veronika Pepelyaeva | 6-2, 6-4 | W15 Jablonec | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Miriam Kolodziejova | Veronika Pepelyaeva | |
1. podanie % | 33/56 (59%) | 32/53 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/33 (79%) | 24/32 (75%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/23 (65%) | 6/21 (29%) |
Zdobyte break-ball | 3/3 (100%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/53 (43%) | 15/56 (27%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/109 (59%) | 45/109 (41%) |
Double foul | 0 | 5 |
Asy | 7 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
3-0 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0 | ||
Miriam Kolodziejova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Miriam Kolodziejova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
0-1 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0 | ||
Miriam Kolodziejova | 1-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 15-0 | ||
Miriam Kolodziejova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Miriam Kolodziejova | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 40-40 | ||
3-4 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 0-15, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0 | ||
6-4 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
03.08.01, 22 lat
03.08.01, 22 lat
Miriam Kolodziejova vs. Veronika Pepelyaeva - Wzajemne mecze
07.12.19 | Półfinał | Miriam Kolodziejova | Veronika Pepelyaeva | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Jablonec | dywanowa |
Miriam Kolodziejova form & Veronika Pepelyaeva form
Miriam Kolodziejova - ostatnie mecze
Linz - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | - | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
09.09.22 Ćwierćfinał | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
08.09.22 2. runda | vs. Emily Seibold | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.09.22 1. runda | vs. Martina Okalova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
31.08.22 2. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.22 1. runda | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
24.08.22 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prague - twarda | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Lina Glushko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
19.07.22 1. runda | vs. Bojana Klincov | 2-6, - Miriam Kolodziejova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
30.06.22 2. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.06.22 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
21.06.22 1. runda klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Timea Babos | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
07.05.22 Półfinał | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.05.22 Ćwierćfinał | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.05.22 2. runda | vs. Susan Bandecchi | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.05.22 1. runda | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W60 Chiasso - ceglana | ||||
21.04.22 2. runda | vs. Natalia Vikhlyantseva | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.04.22 1. runda | vs. Jenny Duerst | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
19.04.22 Klasyf. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
13.04.22 1. runda | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.04.22 Klasyf. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
11.04.22 1. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
15.03.22 1. runda | vs. Julia Grabher | 6-711, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
09.03.22 1. runda | vs. Ivana Jorovic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.03.22 2. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-5, - Miriam Kolodziejova - krecz | szczegóły meczu | |
03.03.22 1. runda | vs. Julia Stamatova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
26.02.22 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu |
Veronika Pepelyaeva - ostatnie mecze
W25 Moscow - halowa | ||||
22.02.21 1. runda klasyf. | vs. Olga Doroshina | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.10.20 Klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.10.20 2. runda klasyf. | vs. Louise Kwong | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.10.20 1. runda klasyf. | vs. Iuliia Nikitina | 6-0, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.10.20 1. runda klasyf. | vs. Andjela Jocovic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.10.20 2. runda klasyf. | vs. Noel Saidenova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Angelina Zhuravleva | 6-72, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
20.12.19 Ćwierćfinał | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
19.12.19 2. runda | vs. Ioana Gaspar | 5-7, 6-2, 2-0, Ioana Gaspar - krecz | szczegóły meczu | |
18.12.19 1. runda | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.12.19 2. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.12.19 Klasyf. | vs. Alina Silich | 6-1, 5-7, 21-19 | szczegóły meczu | |
15.12.19 1. runda klasyf. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Jablonec - dywanowa | ||||
07.12.19 Półfinał | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Lucie Petruzelova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.12.19 2. runda | vs. Lenka Munzarova | 2-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Jana Jablonovska | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.12.19 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.12.19 1. runda klasyf. | vs. Liliana Gajdosova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Milovice - halowa | ||||
29.11.19 Ćwierćfinał | vs. Johana Markova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.11.19 2. runda | vs. Alicia Barnett | 6-4, 1-0, Alicia Barnett - krecz | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Karolina Berankova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.11.19 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.11.19 1. runda klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - halowa | ||||
12.11.19 Klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Daria Krasnova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Ioana Gaspar | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Selina Atay | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |