MECZ
27.01.20 | Klasyf. | Miriam Kolodziejova | Sri Peddi Reddy | 6-0, 6-1 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Miriam Kolodziejova vs. Sri Peddi Reddy - Wzajemne mecze
27.01.20 | Klasyf. | Miriam Kolodziejova | Sri Peddi Reddy | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Miriam Kolodziejova form & Sri Peddi Reddy form
Miriam Kolodziejova - ostatnie mecze
Linz - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | - | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
09.09.22 Ćwierćfinał | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
08.09.22 2. runda | vs. Emily Seibold | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.09.22 1. runda | vs. Martina Okalova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
31.08.22 2. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.22 1. runda | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
24.08.22 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prague - twarda | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Lina Glushko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
19.07.22 1. runda | vs. Bojana Klincov | 2-6, - Miriam Kolodziejova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
30.06.22 2. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.06.22 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
21.06.22 1. runda klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Timea Babos | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
07.05.22 Półfinał | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.05.22 Ćwierćfinał | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.05.22 2. runda | vs. Susan Bandecchi | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.05.22 1. runda | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W60 Chiasso - ceglana | ||||
21.04.22 2. runda | vs. Natalia Vikhlyantseva | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.04.22 1. runda | vs. Jenny Duerst | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
19.04.22 Klasyf. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
13.04.22 1. runda | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.04.22 Klasyf. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
11.04.22 1. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
15.03.22 1. runda | vs. Julia Grabher | 6-711, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
09.03.22 1. runda | vs. Ivana Jorovic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.03.22 2. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-5, - Miriam Kolodziejova - krecz | szczegóły meczu | |
03.03.22 1. runda | vs. Julia Stamatova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
26.02.22 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu |
Sri Peddi Reddy - ostatnie mecze
W25 Perth - twarda | ||||
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Mai Minokoshi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Angelina Subotic | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25 Jodhpur - twarda | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Rutuja Bhosale | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.02.20 Klasyf. | vs. Prerna Bhambri | 6-4, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Renee Singh | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Linda Cagnazzo | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.01.20 Klasyf. | vs. Miriam Kolodziejova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Tara Katarina Milic | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Aya El Sayed | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Dinara Alloyarova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Dinara Alloyarova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lagos - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Lexie Stevens | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.10.19 Klasyf. | vs. Sabath Ibrahim | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Lagos - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Sandra Samir | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.10.19 Klasyf. | vs. Osariemen Airhunmwunde | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Pretoria - twarda | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Caroline Romeo | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Johannesburg - twarda | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Stephanie Kent | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Lexie Stevens | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Joana Eidukonyte | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
31.10.18 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.10.18 Klasyf. | vs. Jane Stewart | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
23.10.18 1. runda | vs. Denisa Hindova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
17.10.18 1. runda | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
10.09.18 1. runda klasyf. | vs. Emmanuelle Girard | 7-62, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
06.09.18 2. runda | vs. Victoria Muntean | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.09.18 1. runda | vs. Mayssa Tebourbi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.09.18 Klasyf. | vs. Hanine Boudjadi | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Jakarta - twarda | ||||
15.07.18 Klasyf. | vs. Jiakang Li | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Avika Sagwal | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |