MECZ
03.12.17 | Finał | Miriam Kolodziejova | Manon Arcangioli | 6-3, 6-3 | Milovice | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Miriam Kolodziejova | Manon Arcangioli | |
1. podanie % | 30/58 (52%) | 36/50 (72%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/30 (67%) | 19/36 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/28 (46%) | 3/14 (21%) |
Zdobyte break-ball | 6/7 (86%) | 3/5 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/50 (56%) | 25/58 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/108 (56%) | 47/108 (44%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Miriam Kolodziejova vs. Manon Arcangioli - Wzajemne mecze
04.09.18 | 1. runda | Miriam Kolodziejova | Manon Arcangioli | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Sofia | ceglana |
03.12.17 | Finał | Miriam Kolodziejova | Manon Arcangioli | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Milovice | halowa |
Miriam Kolodziejova form & Manon Arcangioli form
Miriam Kolodziejova - ostatnie mecze
Linz - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | - | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
09.09.22 Ćwierćfinał | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
08.09.22 2. runda | vs. Emily Seibold | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.09.22 1. runda | vs. Martina Okalova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
31.08.22 2. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.22 1. runda | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
24.08.22 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prague - twarda | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Lina Glushko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
19.07.22 1. runda | vs. Bojana Klincov | 2-6, - Miriam Kolodziejova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
30.06.22 2. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.06.22 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
21.06.22 1. runda klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Timea Babos | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
07.05.22 Półfinał | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.05.22 Ćwierćfinał | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.05.22 2. runda | vs. Susan Bandecchi | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.05.22 1. runda | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W60 Chiasso - ceglana | ||||
21.04.22 2. runda | vs. Natalia Vikhlyantseva | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.04.22 1. runda | vs. Jenny Duerst | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
19.04.22 Klasyf. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
13.04.22 1. runda | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.04.22 Klasyf. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
11.04.22 1. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
15.03.22 1. runda | vs. Julia Grabher | 6-711, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
09.03.22 1. runda | vs. Ivana Jorovic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.03.22 2. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-5, - Miriam Kolodziejova - krecz | szczegóły meczu | |
03.03.22 1. runda | vs. Julia Stamatova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
26.02.22 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu |
Manon Arcangioli - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Tereza Valentova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Anastasia Safta | 7-5, 2-1, Anastasia Safta - krecz | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Eleni Christofi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Solymar Colling | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Virginia Ferrara | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alevtina Ibragimova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Fiona Ferro | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
16.10.22 Klasyf. | vs. Anastasia Gasanova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80+H Le - twarda | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Stephanie Wagner | 6-2, 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
02.08.22 1. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
31.07.22 Finał | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.07.22 Półfinał | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.07.22 Ćwierćfinał | vs. Federica Bilardo | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.07.22 2. runda | vs. Zeel Desai | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.07.22 1. runda | vs. Veronika Bokor | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Jaimee Fourlis | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
26.01.22 1. runda | vs. Oceane Dodin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.22 Klasyf. | vs. Meline Chaumeil | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.01.22 1. runda klasyf. | vs. Juliette Mazzoni | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.11.21 1. runda | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Evita Ramirez | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80+H Le - twarda | ||||
29.09.21 1. runda | vs. Daria Snigur | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.09.21 1. runda | vs. Valentina Gaggini | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Almada - twarda | ||||
13.07.21 1. runda | vs. Elizabet Hamaliy | 3-6, - Manon Arcangioli - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
15.06.21 Klasyf. | vs. Salma Djoubri | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.06.21 1. runda klasyf. | vs. Sarah Iliev | 7-5, 6-77, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.06.21 Półfinał | vs. Federica Bilardo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.06.21 Ćwierćfinał | vs. Natalia Siedliska | 7-65, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu |