INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Angelique Svinos vs. Miriam Kolodziejova - Wzajemne mecze
23.03.17 | 2. runda | Miriam Kolodziejova | Angelique Svinos | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Heraklion | ceglana |
Angelique Svinos form & Miriam Kolodziejova form
Angelique Svinos - ostatnie mecze
Savitaipale - ceglana | ||||
02.08.18 2. runda | vs. Venla Ahti | 7-5, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.08.18 1. runda | vs. Alisa Axyanova | 6-75, 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
Tampere - ceglana | ||||
25.07.18 1. runda | vs. Anna Ukolova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
12.07.18 2. runda | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.07.18 1. runda | vs. Huliya Esen | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
03.06.18 2. runda klasyf. | vs. Ange Oby Kajuru | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
27.05.18 2. runda klasyf. | vs. Tamachan Momkoonthod | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - ceglana | ||||
27.03.18 1. runda | vs. Pia Konig | 4-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.03.18 Klasyf. | vs. Maree Teiwa Casey | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.03.18 2. runda klasyf. | vs. Sonja Balic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Canberra - ceglana | ||||
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Makoto Ninomiya | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bendigo - twarda | ||||
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Natalie Barbir | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Alana Parnaby | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Natalie Barbir | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.10.17 2. runda klasyf. | vs. Isabella Bozicevic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.17 Klasyf. | vs. Kaylah Mcphee | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Colombo - ceglana | ||||
13.10.17 1. runda | vs. Pranjala Yadlapalli | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Colombo - ceglana | ||||
04.10.17 2. runda | vs. Yexin Ma | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.17 1. runda | vs. Louise Lampla | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
16.09.17 Półfinał | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.09.17 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.09.17 2. runda | vs. Kelly Williford | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.09.17 1. runda | vs. Federica Joe Gardella | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
05.09.17 1. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
29.08.17 1. runda | vs. Sandra Jamrichova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
22.08.17 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 6-4, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Mragowo - ceglana | ||||
15.08.17 1. runda | vs. Yuliya Lysa | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
10.08.17 2. runda | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.08.17 1. runda | vs. Selma Cadar | 2-6, 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
12.07.17 1. runda | vs. Katarina Adamovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Miriam Kolodziejova - ostatnie mecze
Linz - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | - Miriam Kolodziejova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
09.09.22 Ćwierćfinał | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
08.09.22 2. runda | vs. Emily Seibold | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.09.22 1. runda | vs. Martina Okalova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
31.08.22 2. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.22 1. runda | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
24.08.22 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prague - twarda | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Lina Glushko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
19.07.22 1. runda | vs. Bojana Klincov | 2-6, - Miriam Kolodziejova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
30.06.22 2. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.06.22 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
21.06.22 1. runda klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Timea Babos | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
07.05.22 Półfinał | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.05.22 Ćwierćfinał | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.05.22 2. runda | vs. Susan Bandecchi | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.05.22 1. runda | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W60 Chiasso - ceglana | ||||
21.04.22 2. runda | vs. Natalia Vikhlyantseva | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.04.22 1. runda | vs. Jenny Duerst | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
19.04.22 Klasyf. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
13.04.22 1. runda | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.04.22 Klasyf. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
11.04.22 1. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
15.03.22 1. runda | vs. Julia Grabher | 6-711, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
09.03.22 1. runda | vs. Ivana Jorovic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.03.22 2. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-5, - Miriam Kolodziejova - krecz | szczegóły meczu | |
03.03.22 1. runda | vs. Julia Stamatova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
26.02.22 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu |