MECZ
28.08.19 | 1. runda | Miriam Bianca Bulgaru | Yvonne Neuwirth | 6-0, 7-5 | W25 Vienna | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Miriam Bianca Bulgaru | Yvonne Neuwirth | |
1. podanie % | 56/72 (78%) | 36/49 (73%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 36/56 (64%) | 19/36 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/16 (44%) | 5/13 (38%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 1/11 (9%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/49 (51%) | 29/72 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 68/121 (56%) | 53/121 (44%) |
Double foul | 4 | 3 |
Asy | 3 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Yvonne Neuwirth | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Yvonne Neuwirth | |
0-0 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 3-0 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
4-0 | Yvonne Neuwirth | |
0-0 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 5-0 | |
6-0 |
2 | ||
0-0 | Yvonne Neuwirth | |
0-0, 15-0, 30-40 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Yvonne Neuwirth | |
0-0 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 1-2 | |
1-3 | Yvonne Neuwirth | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Yvonne Neuwirth | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Yvonne Neuwirth | |
0-0 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 4-5 | |
5-5 | Yvonne Neuwirth | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Miriam Bianca Bulgaru vs. Yvonne Neuwirth - Wzajemne mecze
28.08.19 | 1. runda | Miriam Bianca Bulgaru | Yvonne Neuwirth | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | W25 Vienna | ceglana |
Miriam Bianca Bulgaru form & Yvonne Neuwirth form
Miriam Bianca Bulgaru - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-61, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-64, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Francesca Curmi | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Marina Melnikova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nikola Bartunkova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
31.01.24 2. runda | vs. Dominika Salkova | - | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Radka Zelnickova | 6-0, 7-64 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Veronika Erjavec | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yexin Ma | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Renata Zarazua | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 2. runda | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Julia Riera | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Ajla Tomljanovic | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Solana Sierra | 1-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Laura Pigossi | 6-74, 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
13.11.23 1. runda | vs. Polona Hercog | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Rebeka Masarova | 6-3, 6-78, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Ipek Oz | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
30.09.23 Półfinał | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-73, 6-74 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Polona Hercog | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
16.09.23 Półfinał | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu |
Yvonne Neuwirth - ostatnie mecze
W25 Poertschach - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Stella Jurina | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.05.21 Klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 5-7, 7-10 | szczegóły meczu | |
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Lola Marandel | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.05.21 Klasyf. | vs. Romana Cisovska | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Louise Wikander | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Katarina Sopkova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
14.07.20 1. runda | vs. Maren Benko | 1-2, - Yvonne Neuwirth - krecz | szczegóły meczu | |
08.07.20 1. runda | vs. Irina Dshandshgava | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.07.20 1. runda | vs. Julia Grabher | 4-6, 6-3, 1-5 | szczegóły meczu | |
01.07.20 1. runda | vs. Selina Pichler | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.06.20 1. runda | vs. Tamira Paszek | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.06.20 1. runda | vs. Mira Antonitsch | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
29.11.19 Ćwierćfinał | vs. Oana Smaranda Corneanu | 4-6, - Yvonne Neuwirth - krecz | szczegóły meczu | |
28.11.19 2. runda | vs. Vanda Lukacs | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.11.19 1. runda | vs. Gabriela Duca | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.11.19 1. runda | vs. Daniela Ciobanu | 6-4, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Pretoria - twarda | ||||
06.10.19 Finał | vs. Merel Hoedt | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.10.19 Półfinał | vs. Chanel Simmonds | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.10.19 Ćwierćfinał | vs. Clara Vlasselaer | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.10.19 2. runda | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.09.19 Klasyf. | vs. Rapelang Danielle Sebata | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Johannesburg - twarda | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Alexandra Riley | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Demi Tran | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.08.19 Klasyf. | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 1-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Michaela Koricinova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Barbora Miklova | Barbora Miklova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Polina Monova | 0-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu |