MECZ
30.07.19 | 1. runda | Miriam Bianca Bulgaru | Iryna Shymanovich | 6-4, 6-4 | W25 Grodzisk | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Miriam Bianca Bulgaru | Iryna Shymanovich | |
1. podanie % | 36/59 (61%) | 30/64 (47%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/36 (53%) | 15/30 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/23 (39%) | 11/34 (32%) |
Zdobyte break-ball | 7/13 (54%) | 5/9 (56%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/64 (59%) | 31/59 (53%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/123 (54%) | 57/123 (46%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
2-2 | Iryna Shymanovich | |
0-0, 15-15 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 2-3 | |
0-0 | ||
3-3 | Iryna Shymanovich | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Iryna Shymanovich | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 5-4 | |
0-0, 15-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Iryna Shymanovich | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 0-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Iryna Shymanovich | |
0-0 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 1-2 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Iryna Shymanovich | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 4-3 | |
0-0 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 6-4 | |
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Miriam Bianca Bulgaru vs. Iryna Shymanovich - Wzajemne mecze
24.03.23 | Ćwierćfinał | Iryna Shymanovich | Miriam Bianca Bulgaru | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Palmanova | ceglana |
02.10.22 | Finał | Iryna Shymanovich | Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Otocec | ceglana |
30.07.19 | 1. runda | Miriam Bianca Bulgaru | Iryna Shymanovich | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Grodzisk | ceglana |
Miriam Bianca Bulgaru form & Iryna Shymanovich form
Miriam Bianca Bulgaru - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-61, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-64, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Francesca Curmi | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Marina Melnikova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nikola Bartunkova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
31.01.24 2. runda | vs. Dominika Salkova | - | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Radka Zelnickova | 6-0, 7-64 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Veronika Erjavec | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yexin Ma | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Renata Zarazua | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 2. runda | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Julia Riera | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Ajla Tomljanovic | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Solana Sierra | 1-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Laura Pigossi | 6-74, 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
13.11.23 1. runda | vs. Polona Hercog | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Rebeka Masarova | 6-3, 6-78, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Ipek Oz | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
30.09.23 Półfinał | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-73, 6-74 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Polona Hercog | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
16.09.23 Półfinał | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu |
Iryna Shymanovich - ostatnie mecze
W75 Trnava - halowa | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Alexandra Eala | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nina Vargova | 6-73, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Hailey Baptiste | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Carole Monnet | 6-76, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 5-7, 6-2, 4-0, Jessica Hinojosa Gomez - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 7-65, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Rebecca Marino | 7-5, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Varvara Lepchenko | 7-62, 7-64 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Hailey Baptiste | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Rome - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Victoria Hu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Clervie Ngounoue | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Olga Danilovic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
30.10.23 1. runda | vs. Carole Monnet | 4-6, - Iryna Shymanovich - krecz | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Elise Mertens | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Laura Pigossi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 Klasyf. | vs. Margaux Rouvroy | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
30.09.23 Półfinał | vs. Renata Zarazua | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Makenna Jones | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Catherine Harrison | 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Robin Anderson | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
18.09.23 1. runda | vs. Storm Hunter | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
10.09.23 Klasyf. | vs. Emma Navarro | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Katrina Scott | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Tatiana Prozorova | 3-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jaqueline Cristian | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Stanford - twarda | ||||
17.08.23 Ćwierćfinał | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 2. runda | vs. Danka Kovinic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda | vs. Heather Watson | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |