MECZ
21.11.17 | 1. runda | Miriam Bianca Bulgaru | Guillermina Naya | 7-5, 6-3 | Valencia | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Miriam Bianca Bulgaru vs. Guillermina Naya - Wzajemne mecze
21.11.17 | 1. runda | Miriam Bianca Bulgaru | Guillermina Naya | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | Valencia | ceglana |
Miriam Bianca Bulgaru form & Guillermina Naya form
Miriam Bianca Bulgaru - ostatnie mecze
W75 Koper - ceglana | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Cristina Dinu | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Zaragoza - ceglana | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Tereza Martincova | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
31.03.24 Klasyf. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-61, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-64, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Francesca Curmi | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Marina Melnikova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nikola Bartunkova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
31.01.24 2. runda | vs. Dominika Salkova | - | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Radka Zelnickova | 6-0, 7-64 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Veronika Erjavec | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yexin Ma | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Renata Zarazua | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 2. runda | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Julia Riera | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Ajla Tomljanovic | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Solana Sierra | 1-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Laura Pigossi | 6-74, 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
13.11.23 1. runda | vs. Polona Hercog | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Rebeka Masarova | 6-3, 6-78, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Ipek Oz | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
30.09.23 Półfinał | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-73, 6-74 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |
Guillermina Naya - ostatnie mecze
Buenos Aires - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 7-5, 1-2, - Guillermina Naya - krecz | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Yuliia Starodubtseva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
29.10.23 Półfinał | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.10.23 Finał | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Ćwierćfinał | vs. Anna Turati | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.10.23 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Paola Lopez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
13.10.23 Półfinał | vs. Lois Boisson | 7-5, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 Ćwierćfinał | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Angela Fita Boluda | 3-0, Angela Fita Boluda - krecz | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Ella Seidel | 7-66, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Chiara Fornasieri | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Theodora Stancescu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Angelina Voloshchuk | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
09.09.23 Finał | vs. Solana Sierra | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Półfinał | vs. Ashley Lahey | 1-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.23 Ćwierćfinał | vs. Diletta Cherubini | 6-74, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.09.23 2. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Olga Saez Larra | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
19.08.23 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Frech | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Arequipa - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Jana Kolodynska | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Jaeda Daniel | 6-3, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Junin - ceglana | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Luciana Blatter | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bragado - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Solana Sierra | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Lourdes Ayala | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |