MECZ
29.06.18 | 2. runda | Miriam Bianca Bulgaru | Denise-Antonela Stoica | 7-5, 6-0 | Curtea De | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Miriam Bianca Bulgaru | Denise-Antonela Stoica | |
1. podanie % | 26/62 (42%) | 34/54 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 14/26 (54%) | 15/34 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 19/36 (53%) | 4/20 (20%) |
Zdobyte break-ball | 8/12 (67%) | 4/7 (57%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/54 (65%) | 29/62 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 68/116 (59%) | 48/116 (41%) |
Double foul | 9 | 7 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Denise-Antonela Stoica | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-2 | Denise-Antonela Stoica | |
0-0, 30-40 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 2-3 | |
0-0, A-40 | ||
3-3 | Denise-Antonela Stoica | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 3-4 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 4-4 | |
0-0, 40-30 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 4-5 | |
0-0 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 5-5 | |
0-0, 40-30 | ||
7-5 |
2 | ||
6-5 | Denise-Antonela Stoica | |
0-0, 40-0[BP] | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 1-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
2-0 | Denise-Antonela Stoica | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
10.03.00, 24 lat
10.03.00, 24 lat
Miriam Bianca Bulgaru vs. Denise-Antonela Stoica - Wzajemne mecze
29.06.18 | 2. runda | Miriam Bianca Bulgaru | Denise-Antonela Stoica | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | Curtea De | ceglana |
Miriam Bianca Bulgaru form & Denise-Antonela Stoica form
Miriam Bianca Bulgaru - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-61, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-64, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Francesca Curmi | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Marina Melnikova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nikola Bartunkova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
31.01.24 2. runda | vs. Dominika Salkova | - | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Radka Zelnickova | 6-0, 7-64 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Veronika Erjavec | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yexin Ma | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Renata Zarazua | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 2. runda | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Julia Riera | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Ajla Tomljanovic | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Solana Sierra | 1-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Laura Pigossi | 6-74, 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
13.11.23 1. runda | vs. Polona Hercog | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Rebeka Masarova | 6-3, 6-78, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Ipek Oz | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
30.09.23 Półfinał | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-73, 6-74 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Polona Hercog | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
16.09.23 Półfinał | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu |
Denise-Antonela Stoica - ostatnie mecze
W15 Tabarka - ceglana | ||||
04.06.19 1. runda | vs. Eugenia Ganga | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
29.05.19 1. runda | vs. Nina Stadler | 5-7, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Lawrence - halowa | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Safiya Carrington | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hilton Head - ceglana | ||||
26.09.18 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lubbock - twarda | ||||
18.09.18 1. runda | vs. Kai-Chen Chang | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
14.07.18 Półfinał | vs. Anna Turati | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
13.07.18 Ćwierćfinał | vs. Eugenia Ganga | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.07.18 2. runda | vs. Mihaela Lorena Marculescu | 2-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.07.18 1. runda | vs. Adelina Baravi | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
Curtea De - ceglana | ||||
29.06.18 2. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.06.18 1. runda | vs. Alexandra Maria Staiculescu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
14.06.18 2. runda | vs. Jessica Crivelletto | 1-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.06.18 1. runda | vs. Danai Petroula | 3-6, 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
06.06.18 1. runda | vs. Margaux Bovy | 6-4, 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
11.05.18 Ćwierćfinał | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.05.18 2. runda | vs. Federica Arcidiacono | 2-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.05.18 1. runda | vs. Maria Zotova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
24.04.18 1. runda | vs. Anna Pribylova | 7-61, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
15.04.18 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
28.03.18 1. runda | vs. Camilla Scala | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
27.03.18 Klasyf. | vs. Alice Zapolla | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.03.18 1. runda klasyf. | vs. Elena Di Battista | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
22.03.18 1. runda | vs. Montserrat Gonzalez | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.18 Klasyf. | vs. Nicole Bunea | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.03.18 1. runda klasyf. | vs. Claudia Cianci | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
20.12.17 1. runda | vs. Daria Lodikova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.12.17 Klasyf. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
12.12.17 1. runda | vs. Maia Lumsden | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.12.17 Klasyf. | vs. Natalia Orlova | 6-4, 1-0, Natalia Orlova - krecz | szczegóły meczu | |
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Andjela Novcic | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu |