MECZ
22.06.20 | 1. runda | Mira Antonitsch | Sinja Kraus | 7-5, 6-3 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Sinja Kraus | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30 | ||
Mira Antonitsch | 0-1 | |
0-0, 0-30 | ||
0-2 | Sinja Kraus | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mira Antonitsch | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30 | ||
2-2 | Sinja Kraus | |
0-0 | ||
Mira Antonitsch | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Sinja Kraus | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Mira Antonitsch | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], A-40 | ||
4-4 | Sinja Kraus | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Mira Antonitsch | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
5-5 | Sinja Kraus | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mira Antonitsch | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Sinja Kraus | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Mira Antonitsch | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Sinja Kraus | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Mira Antonitsch | 2-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Sinja Kraus | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
Mira Antonitsch | 3-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
4-2 | Sinja Kraus | |
0-0 | ||
Mira Antonitsch | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15, 40-30, A-40 | ||
5-3 | Sinja Kraus | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Mira Antonitsch vs. Sinja Kraus - Wzajemne mecze
22.06.20 | 1. runda | Mira Antonitsch | Sinja Kraus | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Mira Antonitsch form & Sinja Kraus form
Mira Antonitsch - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Jasna Kaltak | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Irene Lavino | 6-1, 6-77, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
29.11.22 1. runda | vs. Ingrid Vojcinakova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
19.09.22 2. runda klasyf. | vs. Ya-Yi Yang | - | szczegóły meczu | |
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Panna Bartha | 2-6, 7-5, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
17.06.22 2. runda | vs. Sina Herrmann | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.06.22 1. runda | vs. Charlotte Chavatipon | 6-2, Charlotte Chavatipon - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
30.05.22 1. runda klasyf. | vs. Jenny Duerst | - | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
07.11.20 1. runda klasyf. | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
27.10.20 1. runda | vs. Ziva Falkner | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
15.09.20 Klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | - | szczegóły meczu | |
14.09.20 2. runda klasyf. | vs. Eva Vedder | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
08.09.20 Klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 6-2, 11-13 | szczegóły meczu | |
08.09.20 1. runda klasyf. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Trieste - ceglana | ||||
02.09.20 2. runda | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.20 1. runda | vs. Vicky Van De Peer | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cordenons - ceglana | ||||
29.08.20 Finał | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.08.20 Półfinał | vs. Alexandra Vecic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.08.20 Ćwierćfinał | vs. Tina Cvetkovic | Tina Cvetkovic - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
26.08.20 2. runda | vs. Martina Colmegna | 6-0, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Verena Meliss | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.08.20 Klasyf. | vs. Enola Chiesa | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.08.20 1. runda klasyf. | vs. Zaklin Bokan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
03.07.20 1. runda | vs. Julia Grabher | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
01.07.20 1. runda | vs. Alina Michalitsch | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.06.20 1. runda | vs. Julia Grabher | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu |
Sinja Kraus - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Irina-Camelia Begu | 6-710, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Dominika Salkova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Anna Bondar | 7-62, 1-6, 0-2, - Sinja Kraus - krecz | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 7-64, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Karolina Pliskova | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Hruncakova | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Clara Burel | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
27.01.24 Półfinał | vs. Maja Chwalinska | 7-66, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Robin Anderson | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Leolia Jeanjean | 6-73, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Maria Garcia | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Daria Snigur | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Katy Dunne | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-0, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.11.23 | vs. Giuliana Olmos | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
05.11.23 Finał | vs. Diane Parry | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Brenda Fruhvirtova | 7-63, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Leonie Kung | 6-1, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Anna Gabric | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 6-77, 0-4, - Sinja Kraus - krecz | szczegóły meczu |