MECZ
03.08.15 | 1. runda | Mira Antonitsch | Katarina Stresnakova | 6-2, 4-6, 6-4 | Vienna | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Mira Antonitsch vs. Katarina Stresnakova - Wzajemne mecze
03.08.15 | 1. runda | Mira Antonitsch | Katarina Stresnakova | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | Vienna | ceglana |
Mira Antonitsch form & Katarina Stresnakova form
Mira Antonitsch - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Jasna Kaltak | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Irene Lavino | 6-1, 6-77, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
29.11.22 1. runda | vs. Ingrid Vojcinakova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
19.09.22 2. runda klasyf. | vs. Ya-Yi Yang | - | szczegóły meczu | |
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Panna Bartha | 2-6, 7-5, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
17.06.22 2. runda | vs. Sina Herrmann | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.06.22 1. runda | vs. Charlotte Chavatipon | 6-2, Charlotte Chavatipon - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
30.05.22 1. runda klasyf. | vs. Jenny Duerst | - | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
07.11.20 1. runda klasyf. | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
27.10.20 1. runda | vs. Ziva Falkner | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
15.09.20 Klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | - | szczegóły meczu | |
14.09.20 2. runda klasyf. | vs. Eva Vedder | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
08.09.20 1. runda klasyf. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.09.20 Klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 6-2, 11-13 | szczegóły meczu | |
W15 Trieste - ceglana | ||||
02.09.20 2. runda | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.20 1. runda | vs. Vicky Van De Peer | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cordenons - ceglana | ||||
29.08.20 Finał | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.08.20 Półfinał | vs. Alexandra Vecic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.08.20 Ćwierćfinał | vs. Tina Cvetkovic | Tina Cvetkovic - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
26.08.20 2. runda | vs. Martina Colmegna | 6-0, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Verena Meliss | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.08.20 Klasyf. | vs. Enola Chiesa | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.08.20 1. runda klasyf. | vs. Zaklin Bokan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
03.07.20 1. runda | vs. Julia Grabher | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
01.07.20 1. runda | vs. Alina Michalitsch | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.06.20 1. runda | vs. Julia Grabher | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu |
Katarina Stresnakova - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Renata Jamrichova | 2-6, 1-4, - Katarina Stresnakova - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Elena Pridankina | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mika Stojsavljevic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-4, 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Francesca Simpson | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Barbora Palicova | 7-65, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Lucia Cassidy | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Erin Pearce | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Gloria Ceschi | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Diana Maria Ilie | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Denisa Hindova | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Marusinova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 5-7, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alice Gillan | 0-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Oceane Dodin | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hannah Read | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Elena Malygina | 3-6, 1-4, - Katarina Stresnakova - krecz | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Silvia Njiric | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Sarah Iliev | 6-1, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Angelica Moratelli | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Smekalova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.23 Klasyf. | vs. Mia Ristic | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |