MECZ
01.07.19 | 1. runda klasyf. | Mira Antonitsch | Jantje Tilbuerger | 6-4, 6-0 | W25 Stuttgart | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Mira Antonitsch | Jantje Tilbuerger | |
1. podanie % | 26/48 (54%) | 30/44 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/26 (85%) | 17/30 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/22 (50%) | 4/14 (29%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/44 (52%) | 15/48 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/92 (61%) | 36/92 (39%) |
Double foul | 2 | 1 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
2-0 | Jantje Tilbuerger | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mira Antonitsch | 2-1 | |
0-0, 30-0 | ||
3-1 | Jantje Tilbuerger | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mira Antonitsch | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, A-40 | ||
4-2 | Jantje Tilbuerger | |
0-0, 15-15 | ||
Mira Antonitsch | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Jantje Tilbuerger | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mira Antonitsch | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Jantje Tilbuerger | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Mira Antonitsch | 1-0 | |
0-0, 15-0 | ||
2-0 | Jantje Tilbuerger | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
Mira Antonitsch | 3-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Jantje Tilbuerger | |
0-0 | ||
Mira Antonitsch | 5-0 | |
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Mira Antonitsch vs. Jantje Tilbuerger - Wzajemne mecze
01.07.19 | 1. runda klasyf. | Mira Antonitsch | Jantje Tilbuerger | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | W25 Stuttgart | ceglana |
Mira Antonitsch form & Jantje Tilbuerger form
Mira Antonitsch - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Jasna Kaltak | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Irene Lavino | 6-1, 6-77, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
29.11.22 1. runda | vs. Ingrid Vojcinakova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
19.09.22 2. runda klasyf. | vs. Ya-Yi Yang | - | szczegóły meczu | |
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Panna Bartha | 2-6, 7-5, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
17.06.22 2. runda | vs. Sina Herrmann | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.06.22 1. runda | vs. Charlotte Chavatipon | 6-2, Charlotte Chavatipon - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
30.05.22 1. runda klasyf. | vs. Jenny Duerst | - | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
07.11.20 1. runda klasyf. | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
27.10.20 1. runda | vs. Ziva Falkner | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
15.09.20 Klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | - | szczegóły meczu | |
14.09.20 2. runda klasyf. | vs. Eva Vedder | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
08.09.20 1. runda klasyf. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.09.20 Klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 6-2, 11-13 | szczegóły meczu | |
W15 Trieste - ceglana | ||||
02.09.20 2. runda | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.20 1. runda | vs. Vicky Van De Peer | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cordenons - ceglana | ||||
29.08.20 Finał | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.08.20 Półfinał | vs. Alexandra Vecic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.08.20 Ćwierćfinał | vs. Tina Cvetkovic | Tina Cvetkovic - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
26.08.20 2. runda | vs. Martina Colmegna | 6-0, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Verena Meliss | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.08.20 Klasyf. | vs. Enola Chiesa | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.08.20 1. runda klasyf. | vs. Zaklin Bokan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
03.07.20 1. runda | vs. Julia Grabher | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
01.07.20 1. runda | vs. Alina Michalitsch | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.06.20 1. runda | vs. Julia Grabher | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu |
Jantje Tilbuerger - ostatnie mecze
W35 Naples - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hilton - ceglana | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Maria Florencia Urrutia | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Cristina Elena Tiglea | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Koge - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-74, 1-2, - Jantje Tilbuerger - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Hannah Viller Moller | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Julita Saner | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Katharina Hering | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Alana Parnaby | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 Klasyf. | vs. Anna Zyryanova | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Petkovic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
04.07.23 Klasyf. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nina Radovanovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Kocevje - ceglana | ||||
10.06.23 Półfinał | vs. Anastasia Iamachkine | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Enola Chiesa | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Laura Mair | 2-6, 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Troisdorf - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Maria Herazo Gonzalez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.05.23 Klasyf. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-75, 10-4 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Katharina Rothacker | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - twarda | ||||
24.01.23 Klasyf. | vs. Sara Daavettila | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.01.23 1. runda klasyf. | vs. Eleana Yu | 6-1, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
17.01.23 Klasyf. | vs. Maya Joint | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.01.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Naples - ceglana | ||||
10.01.23 Klasyf. | vs. Makenna Jones | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.01.23 1. runda klasyf. | vs. Emily Appleton | 7-63, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Champaign - twarda | ||||
09.11.22 2. runda | vs. Ashley Yeah | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.11.22 1. runda | vs. Chelsea Fontenel | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu |