MECZ
08.06.19 | Półfinał | Mira Antonitsch | Aneta Laboutkova | 6-3, 6-3 | W15 Banja | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Mira Antonitsch | Aneta Laboutkova | |
1. podanie % | 42/64 (66%) | 40/61 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/42 (69%) | 24/40 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/22 (64%) | 9/21 (43%) |
Zdobyte break-ball | 3/7 (43%) | 0/5 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/61 (46%) | 21/64 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 71/125 (57%) | 54/125 (43%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy | 3 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Mira Antonitsch | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mira Antonitsch | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Mira Antonitsch | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mira Antonitsch | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mira Antonitsch | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mira Antonitsch | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mira Antonitsch | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mira Antonitsch | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mira Antonitsch | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Mira Antonitsch vs. Aneta Laboutkova - Wzajemne mecze
08.06.19 | Półfinał | Mira Antonitsch | Aneta Laboutkova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Banja | ceglana |
Mira Antonitsch form & Aneta Laboutkova form
Mira Antonitsch - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Jasna Kaltak | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Irene Lavino | 6-1, 6-77, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
29.11.22 1. runda | vs. Ingrid Vojcinakova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
19.09.22 2. runda klasyf. | vs. Ya-Yi Yang | - | szczegóły meczu | |
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Panna Bartha | 2-6, 7-5, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
17.06.22 2. runda | vs. Sina Herrmann | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.06.22 1. runda | vs. Charlotte Chavatipon | 6-2, Charlotte Chavatipon - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
30.05.22 1. runda klasyf. | vs. Jenny Duerst | - | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
07.11.20 1. runda klasyf. | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
27.10.20 1. runda | vs. Ziva Falkner | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
15.09.20 Klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | - | szczegóły meczu | |
14.09.20 2. runda klasyf. | vs. Eva Vedder | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
08.09.20 Klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 6-2, 11-13 | szczegóły meczu | |
08.09.20 1. runda klasyf. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Trieste - ceglana | ||||
02.09.20 2. runda | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.20 1. runda | vs. Vicky Van De Peer | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cordenons - ceglana | ||||
29.08.20 Finał | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.08.20 Półfinał | vs. Alexandra Vecic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.08.20 Ćwierćfinał | vs. Tina Cvetkovic | Tina Cvetkovic - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
26.08.20 2. runda | vs. Martina Colmegna | 6-0, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Verena Meliss | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.08.20 Klasyf. | vs. Enola Chiesa | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.08.20 1. runda klasyf. | vs. Zaklin Bokan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
03.07.20 1. runda | vs. Julia Grabher | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
01.07.20 1. runda | vs. Alina Michalitsch | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.06.20 1. runda | vs. Julia Grabher | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu |
Aneta Laboutkova - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Hannah Klugman | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anamari Znuderl | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Tereza Martincova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Mia Pohankova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hannah Klugman | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Okalova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 Klasyf. | vs. Martina Okalova | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Julie Pastikova | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 2. runda klasyf. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Koge - ceglana | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Mille Johanna Moerk | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Denisa Hindova | 6-1, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Petra Marcinko | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 2-6, 6-76 | szczegóły meczu |