MECZ
18.08.18 | 1. runda klasyf. | Minori Yonehara | Emma Mazzoni | 6-1, 6-1 | Wanfercee Baulet | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Japonia
13.07.95, 28 lat
13.07.95, 28 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
15.10.98, 25 lat
12440 $
15.10.98, 25 lat
12440 $
Minori Yonehara vs. Emma Mazzoni - Wzajemne mecze
18.08.18 | 1. runda klasyf. | Minori Yonehara | Emma Mazzoni | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Wanfercee Baulet | ceglana |
Minori Yonehara form & Emma Mazzoni form
Minori Yonehara - ostatnie mecze
W60 Kyoto - halowa | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Wanfercee Baulet - ceglana | ||||
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Maja Issler | 6-3, 4-6, 2-2, - Minori Yonehara - krecz | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
13.08.18 Klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-73, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.08.18 2. runda klasyf. | vs. Emeline Dartron | 6-3, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 0-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Elena Jamshidi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kofu - twarda | ||||
17.03.14 1. runda klasyf. | vs. Haruka Sano | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.03.14 2. runda klasyf. | vs. Nagi Hanatani | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
06.06.11 1. runda klasyf. | vs. Juri Hayashi | 1-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.06.11 Klasyf. | vs. Mana Ayukawa | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Emma Mazzoni - ostatnie mecze
W15 Telde - ceglana | ||||
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
01.04.24 Klasyf. | vs. Luna Dinoto Fernandez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Montreal - halowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Kolie Allen | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Brossard - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Anna Frey | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Amelia Waligora | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Leila Fabbri | 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Jana Vanik | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Lana Stanisic | 6-4, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Jada Robinson | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
30.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Otzipka | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ines Ibbou | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ines Ibbou | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - ceglana | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Tara Malik | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sumter - twarda | ||||
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jada Hart | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Montemor - twarda | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Eva Alvarez Sande | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Marusinova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.05.23 Klasyf. | vs. Anastasia Ponomariova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Oeiras - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
12.03.23 2. runda klasyf. | vs. Jeline Vandromme | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Arcadia - twarda | ||||
28.02.23 1. runda klasyf. | vs. Kate Fakih | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - halowa | ||||
06.02.23 Klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Carolina Mesquita | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
23.01.23 1. runda klasyf. | vs. Alice Tubello | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |