MECZ
05.09.18 | 1. runda | Mina Hodzic | Camille Sireix | 6-0, 6-2 | Badenweiler | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Mina Hodzic | Camille Sireix | |
1. podanie % | 25/39 (64%) | 26/41 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/25 (76%) | 15/26 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/14 (71%) | 2/15 (13%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/41 (59%) | 10/39 (26%) |
Zdobyte punkty – razem | 53/80 (66%) | 27/80 (34%) |
Double foul | 0 | 5 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Mina Hodzic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Camille Sireix | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Mina Hodzic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Camille Sireix | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mina Hodzic | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Camille Sireix | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Camille Sireix | |
0-0, 30-40 | ||
0-1 | Camille Sireix | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mina Hodzic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
Mina Hodzic | 1-2 | |
Mina Hodzic | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Camille Sireix | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
4-2 | Camille Sireix | |
5-2 | Camille Sireix | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
03.01.97, 27 lat
11300 $
03.01.97, 27 lat
11300 $
Mina Hodzic vs. Camille Sireix - Wzajemne mecze
05.09.18 | 1. runda | Mina Hodzic | Camille Sireix | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | Badenweiler | ceglana |
Mina Hodzic form & Camille Sireix form
Mina Hodzic - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Schubries | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Nikol Rivkin | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Alessandra Mazzola | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Sarah Tatu | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Martina Puvill | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Augusta Lucia Grau Kristensen | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Silvia Alejo | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Nika Radisic | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Gina Feistel | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
19.11.23 Finał | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Sarah Tatu | 7-61, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Carmen Lopez Martinez | 3-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.11.23 Klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Chantal Sauvant | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Marcella Dessolis | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Tamarit | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-4, 6-74, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Elena Molla Pons | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Lopez Bonet | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.11.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
29.06.23 1. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 7-5, 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
26.06.23 Klasyf. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jenny Lim | 2-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Evita Ramirez | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |
Camille Sireix - ostatnie mecze
Badenweiler - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Mina Hodzic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Wanfercee Baulet - ceglana | ||||
20.08.18 1. runda | vs. Axana Mareen | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sezze - ceglana | ||||
06.08.18 1. runda | vs. Paula Baranano | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
Biella - ceglana | ||||
30.07.18 1. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Schio - ceglana | ||||
25.07.18 2. runda | vs. Lucia Marzal Martinez | 7-5, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.07.18 1. runda | vs. Ena Kajevic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Brussels - ceglana | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Diana Chehoudi | 7-5, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Denain - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Anna-Giulia Remondina | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Perigueux - ceglana | ||||
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Mallaurie Noel | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Montpellier - ceglana | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Agnes Brun | 6-3, 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
25.04.18 1. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.04.18 Klasyf. | vs. Chiara De Vito | 3-6, 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.04.18 2. runda klasyf. | vs. Anais Kikuchi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
16.04.18 Klasyf. | vs. Julita Saner | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.04.18 2. runda klasyf. | vs. Zoe Bourbotte | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Le Havre - ceglana | ||||
20.03.18 1. runda | vs. Merel Hoedt | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.18 Klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.03.18 2. runda klasyf. | vs. Marie Villet | 6-0, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Gonesse - ceglana | ||||
14.03.18 1. runda | vs. Marine Partaud | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.03.18 Klasyf. | vs. Laure Line Glaude | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.03.18 2. runda klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
Amiens - ceglana | ||||
05.03.18 Klasyf. | vs. Justine Pysson | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Darya Lebesheva | 3-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
21.02.18 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.02.18 2. runda klasyf. | vs. Adele Diana Biba | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.02.18 Klasyf. | vs. Mariagiovanna Nanti | 6-74, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
15.02.18 2. runda | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.02.18 1. runda | vs. Nagomi Higashitani | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
31.01.18 1. runda | vs. Sandra Samir | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.01.18 Klasyf. | vs. Sophie Gerits | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |