Rosja
21.02.01, 23 lat
21.02.01, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Sofia Madina vs. Milana Zhabrailova - Wzajemne mecze
26.03.18 | 1. runda klasyf. | Milana Zhabrailova | Sofia Madina | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
Sofia Madina form & Milana Zhabrailova form
Sofia Madina - ostatnie mecze
Jablonec Nad - dywanowa | ||||
03.12.18 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 1-6, 1-3, - Sofia Madina - krecz | szczegóły meczu | |
Baja - ceglana | ||||
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Petia Arshinkova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Pia Konig | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
02.07.18 Klasyf. | vs. Kristina Novak | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Andjelka Andric | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
30.06.18 1. runda klasyf. | vs. Alisa Grachova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Markvartova | 1-6, 7-5, 6-75 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Tijana Svitlica | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.06.18 Klasyf. | vs. Vladica Babic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Sejla Agic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
29.05.18 1. runda | vs. Rebeca Pereira | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
26.03.18 1. runda klasyf. | vs. Milana Zhabrailova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
19.03.18 Klasyf. | vs. Jessica Ho | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.03.18 1. runda klasyf. | vs. Salima Fendri | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
12.03.18 Klasyf. | vs. Nora Niedmers | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Candace Olivia Pedro | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Sophie Muntean | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Teodora Stinga | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Jamie Jillissen | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Mariia Skuba | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Milana Zhabrailova - ostatnie mecze
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Nina Radovanovic | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Polina Iatcenko | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Radka Zelnickova | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Nina Vargova | 6-74, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Marie Villet | 6-1, 6-72, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.01.24 Finał | vs. Nina Vargova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.01.24 Półfinał | vs. Tessa Johanna Brockmann | 4-6, 6-3, 3-0, Tessa Johanna Brockmann - krecz | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Arina Bulatova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Lara Pfeifer | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Malak El Allami | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.01.24 2. runda | vs. Hanna Bougouffa | 6-1, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Le Yi Liu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.12.23 Półfinał | vs. Ksenia Efremova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.12.23 Ćwierćfinał | vs. Chiraz Bechri | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.12.23 2. runda | vs. Malak El Allami | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.12.23 1. runda | vs. Malwina Rowinska | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.12.23 2. runda | vs. Tess Sugnaux | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.12.23 1. runda | vs. Helena Stevic | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Nuria Brancaccio | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Aruzhan Sagandikova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.12.23 Klasyf. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Floor Van Nunen | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Ayla Aksu | 1-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.12.23 Finał | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Ioana Zvonaru | 7-65, 3-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Julia Adams | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Karolina Kozakova | 6-4, 6-77, 7-5 | szczegóły meczu |