MECZ
31.05.17 | 1. runda | Milana Spremo | Jelena Stojanovic | 6-1, 6-4 | Nis | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Milana Spremo | Jelena Stojanovic | |
1. podanie % | 30/57 (53%) | 25/61 (41%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/30 (67%) | 12/25 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/27 (56%) | 18/36 (50%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/61 (51%) | 22/57 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/118 (56%) | 52/118 (44%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 5 | 6 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Milana Spremo vs. Jelena Stojanovic - Wzajemne mecze
31.05.17 | 1. runda | Milana Spremo | Jelena Stojanovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Nis | ceglana |
Milana Spremo form & Jelena Stojanovic form
Milana Spremo - ostatnie mecze
Banja Luka - ceglana | ||||
09.06.18 Półfinał | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.06.18 Ćwierćfinał | vs. Cemre Anil | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.06.18 2. runda | vs. Masa Jovanovic | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
06.06.18 1. runda | vs. Tadeja Majeric | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
27.05.18 2. runda klasyf. | vs. Andrijana Stoilkovic | 2-6, - Milana Spremo - krecz | szczegóły meczu | |
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Nina Zdravkovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
06.03.18 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
27.02.18 1. runda | vs. Vasiliki Karvouni | 0-2, - Milana Spremo - krecz | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Martina Biagianti | 0-4, - Milana Spremo - krecz | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
04.12.17 Klasyf. | vs. Kristina Miletic | 6-1, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
21.11.17 1. runda | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
16.11.17 2. runda | vs. Anastasia Detiuc | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.11.17 1. runda | vs. Sofia Dmitrieva | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
10.08.17 2. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.08.17 1. runda | vs. Gabriela Duca | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
03.08.17 2. runda | vs. Elena Bogdan | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.08.17 1. runda | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
26.07.17 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-71, 0-6 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
14.06.17 1. runda | vs. Nina Potocnik | 3-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
07.06.17 1. runda | vs. Irina Fetecau | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
04.06.17 Finał | vs. Sandra Jamrichova | 1-6, 0-3, - Milana Spremo - krecz | szczegóły meczu | |
03.06.17 Półfinał | vs. Despina Papamichail | 7-5, Despina Papamichail - krecz | szczegóły meczu | |
02.06.17 Ćwierćfinał | vs. Kristina Ostojic | 7-5, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.06.17 2. runda | vs. Irina Fetecau | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.05.17 1. runda | vs. Jelena Stojanovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Podgorica - ceglana | ||||
20.09.16 1. runda | vs. Giulia Gatto-Monticone | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.09.16 Klasyf. | vs. Iana Tishchenko | 6-3, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.09.16 1. runda klasyf. | vs. Dunja Stamenkovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hodmezovasarhely - ceglana | ||||
13.09.16 1. runda | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
05.09.16 1. runda klasyf. | vs. Pia Konig | 6-75, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |
Jelena Stojanovic - ostatnie mecze
W15 Cairo - ceglana | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Nermeen Shawky | 1-4, - Jelena Stojanovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
01.12.20 Klasyf. | vs. Jessie Aney | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.11.20 2. runda klasyf. | vs. Amelie Claire Montalvo Lundy | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.11.20 1. runda | vs. Lulu Sun | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.11.20 1. runda | vs. Lian Tran | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.11.20 1. runda | vs. Jenna Defalco | 4-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.11.20 Klasyf. | vs. Polina Iatcenko | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.11.20 2. runda klasyf. | vs. Noel Saidenova | 0-6, 6-1, 16-14 | szczegóły meczu | |
01.11.20 1. runda klasyf. | vs. Marina Popova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.10.20 1. runda | vs. Anna Morgina | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.10.20 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-75, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.10.20 2. runda klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.10.20 1. runda klasyf. | vs. Salma Abdel Rahim | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Ana Bianca Mihaila | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Joanne Zuger | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Tamara Bizhukova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
12.08.19 Klasyf. | vs. Valentina Giavazzi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Katyarina Paulenka | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Katyarina Paulenka | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
23.07.19 1. runda | vs. Anna Popescu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
30.05.19 2. runda | vs. Eugenia Ganga | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.05.19 1. runda | vs. Giulia Carbonaro | 6-1, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
22.05.19 1. runda | vs. Szabina Szlavikovics | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - ceglana | ||||
17.03.19 1. runda klasyf. | vs. Nagi Hanatani | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mildura - trawiasta | ||||
06.03.19 1. runda | vs. Maddison Inglis | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Perth - twarda | ||||
19.02.19 1. runda | vs. Annerly Poulos | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Port - twarda | ||||
14.02.19 2. runda | vs. Charlotte Kempenaers-Pocz | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.19 1. runda | vs. Patricia Boentgen | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
12.12.18 1. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu |