MECZ
01.07.16 | Ćwierćfinał | Csilla Argyelan | Milana Spremo | 6-4, 3-6, 6-2 | Banja Luka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Csilla Argyelan | Milana Spremo | |
1. podanie % | 65/79 (82%) | 64/97 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 36/65 (55%) | 39/64 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/14 (57%) | 12/33 (36%) |
Zdobyte break-ball | 5/11 (45%) | 5/10 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 46/97 (47%) | 35/79 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 90/176 (51%) | 86/176 (49%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Csilla Argyelan vs. Milana Spremo - Wzajemne mecze
01.07.16 | Ćwierćfinał | Csilla Argyelan | Milana Spremo | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | Banja Luka | ceglana |
Csilla Argyelan form & Milana Spremo form
Csilla Argyelan - ostatnie mecze
W15 Tbilisi - twarda | ||||
30.04.19 Klasyf. | vs. Barbare Eristavi | 1-5, - Csilla Argyelan - krecz | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
07.11.18 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
02.10.18 1. runda | vs. Anita Sahdiieva | 6-3, 3-6, 1-4, - Csilla Argyelan - krecz | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
25.09.18 1. runda | vs. Daria Solovyeva | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Batumi - twarda | ||||
20.09.18 2. runda | vs. Ana Shanidze | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.09.18 Ćwierćfinał | vs. Daria Kudashova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.18 1. runda | vs. Cagla Teoman | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Frydek Mistek - ceglana | ||||
09.09.18 1. runda klasyf. | vs. Katerina Mandelikova | 6-74, 6-75 | szczegóły meczu | |
Trieste - ceglana | ||||
04.09.18 1. runda | vs. Nika Radisic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Aleksandrina Naydenova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
08.08.18 1. runda | vs. Alexandra Damaschin | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Savitaipale - ceglana | ||||
02.08.18 2. runda | vs. Malene Helgo | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.08.18 1. runda | vs. Irina Lapustina | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Katerina Vankova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Pia Konig | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Nicoleta Dascalu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - ceglana | ||||
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Petra Melounova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kaltenkirchen - ceglana | ||||
18.06.18 2. runda klasyf. | vs. Jenifer Anger | 5-7, - Csilla Argyelan - krecz | szczegóły meczu | |
Hodmezovasarhely - ceglana | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Nadia Podoroska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Reka Pecsi | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
07.06.18 2. runda | vs. Jana Jablonovska | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.06.18 1. runda | vs. Tea Faber | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kaposvar - ceglana | ||||
08.05.18 1. runda | vs. Panna Udvardy | 0-6, 1-2, - Csilla Argyelan - krecz | szczegóły meczu | |
07.05.18 Klasyf. | vs. Adrienn Horvath | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. Bojana Jovanovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tucepi - ceglana | ||||
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Nika Radisic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Encarnacion - ceglana | ||||
07.11.17 1. runda | vs. Liz Carolina Chileno | 4-6, - Csilla Argyelan - krecz | szczegóły meczu | |
Asuncion - ceglana | ||||
31.10.17 1. runda | vs. Lara Escauriza | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Milana Spremo - ostatnie mecze
Banja Luka - ceglana | ||||
09.06.18 Półfinał | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.06.18 Ćwierćfinał | vs. Cemre Anil | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.06.18 2. runda | vs. Masa Jovanovic | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
06.06.18 1. runda | vs. Tadeja Majeric | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
27.05.18 2. runda klasyf. | vs. Andrijana Stoilkovic | 2-6, - Milana Spremo - krecz | szczegóły meczu | |
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Nina Zdravkovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
06.03.18 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
27.02.18 1. runda | vs. Vasiliki Karvouni | 0-2, - Milana Spremo - krecz | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Martina Biagianti | 0-4, - Milana Spremo - krecz | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
04.12.17 Klasyf. | vs. Kristina Miletic | 6-1, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
21.11.17 1. runda | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
16.11.17 2. runda | vs. Anastasia Detiuc | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.11.17 1. runda | vs. Sofia Dmitrieva | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
10.08.17 2. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.08.17 1. runda | vs. Gabriela Duca | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
03.08.17 2. runda | vs. Elena Bogdan | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.08.17 1. runda | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
26.07.17 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-71, 0-6 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
14.06.17 1. runda | vs. Nina Potocnik | 3-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
07.06.17 1. runda | vs. Irina Fetecau | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
04.06.17 Finał | vs. Sandra Jamrichova | 1-6, 0-3, - Milana Spremo - krecz | szczegóły meczu | |
03.06.17 Półfinał | vs. Despina Papamichail | 7-5, Despina Papamichail - krecz | szczegóły meczu | |
02.06.17 Ćwierćfinał | vs. Kristina Ostojic | 7-5, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.06.17 2. runda | vs. Irina Fetecau | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.05.17 1. runda | vs. Jelena Stojanovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Podgorica - ceglana | ||||
20.09.16 1. runda | vs. Giulia Gatto-Monticone | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.09.16 Klasyf. | vs. Iana Tishchenko | 6-3, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.09.16 1. runda klasyf. | vs. Dunja Stamenkovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hodmezovasarhely - ceglana | ||||
13.09.16 1. runda | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
05.09.16 2. runda klasyf. | vs. Michaela Honcova | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu |