MECZ
11.09.17 | 2. runda klasyf. | Mila Mejic | Ester Masuri | 6-4, 6-1 | Szekesfehervar | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Serbia
10.02.00, 24 lat
10.02.00, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Mila Mejic vs. Ester Masuri - Wzajemne mecze
11.09.17 | 2. runda klasyf. | Mila Mejic | Ester Masuri | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Szekesfehervar | ceglana |
Mila Mejic form & Ester Masuri form
Mila Mejic - ostatnie mecze
Szekesfehervar - ceglana | ||||
05.09.18 Klasyf. | vs. Eszter Meri | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
02.09.18 2. runda klasyf. | vs. Natalia Pietras | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
20.08.18 Klasyf. | vs. Lana Sipek | 3-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Milica Vujovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Sejla Agic | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Anja Gal | 6-2, 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
Baja - ceglana | ||||
23.07.18 Klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Baja - ceglana | ||||
19.07.18 2. runda | vs. Daria Lopatetskaya | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.07.18 1. runda | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.07.18 Klasyf. | vs. Katarina Dukic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.07.18 1. runda klasyf. | vs. Ema Lazic | 7-64, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Panna Udvardy | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Bianca Behulova | 6-3, 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Andjela Reljic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hodmezovasarhely - ceglana | ||||
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Andrijana Stoilkovic | 0-6, 6-4, 6-76 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
28.05.18 Klasyf. | vs. Rebeca Pereira | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.05.18 2. runda klasyf. | vs. Teodora Mitrovic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Zinovia Vaneva | 7-63, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kaposvar - ceglana | ||||
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. Nikola Breckova | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.05.18 1. runda klasyf. | vs. Matea Mamic | 6-75, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Balatonboglar - ceglana | ||||
30.04.18 Klasyf. | vs. Anna-Giulia Remondina | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.04.18 1. runda klasyf. | vs. Eva Siska | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
26.03.18 Klasyf. | vs. Vasiliki Karvouni | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Ani Vangelova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Anais Gabriel | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
18.03.18 2. runda klasyf. | vs. Piia Suomalainen | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Julia Nina Jankovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Izabela Gabriela Novac | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Ester Masuri - ostatnie mecze
W25 Jerusalem - twarda | ||||
31.10.22 Klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Verena Gantschnig | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Noelly Longi Nsimba | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Netanya - twarda | ||||
18.06.19 Klasyf. | vs. Iveta Dapkute | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jerusalem - twarda | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Evgeniya Levashova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Nicole Khirin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tel - twarda | ||||
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ofakim - twarda | ||||
16.10.18 1. runda | vs. Galateia Mesochoritou | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ashkelon - twarda | ||||
06.10.18 2. runda klasyf. | vs. Darya Shvartsmann | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Herzlia - twarda | ||||
01.10.18 1. runda | vs. Nicole Nadel | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
19.08.18 1. runda klasyf. | vs. Katarzyna Pitak | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
16.10.17 Klasyf. | vs. Nermeen Shawky | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Patience Onebamhoin | 6-1, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
09.10.17 Klasyf. | vs. Nermeen Shawky | 7-5, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
11.09.17 2. runda klasyf. | vs. Mila Mejic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hodmezovasarhely - ceglana | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Melanie Klaffner | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Baja - ceglana | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Zoe Hives | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hodmezovasarhely - ceglana | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Dana Kremer | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Brescia - ceglana | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Alberta Brianti | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Dunakeszi - ceglana | ||||
08.05.17 2. runda klasyf. | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.05.17 1. runda klasyf. | vs. Izabela Luznik | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hodmezovasarhely - ceglana | ||||
12.09.16 1. runda klasyf. | vs. Sandra Honigova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
05.09.16 1. runda klasyf. | vs. Adrienn Horvath | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bukfurdo - ceglana | ||||
22.08.16 1. runda klasyf. | vs. Luca Nagymihaly | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Akko - twarda | ||||
08.06.16 2. runda | vs. Ana Veselinovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.06.16 1. runda | vs. Neta Berman | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kiryat Shmona - twarda | ||||
02.06.16 2. runda | vs. Ana Veselinovic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.05.16 1. runda | vs. Riva Hondiashvili | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |