MECZ
20.06.17 | 1. runda | Mihoki Miyahara | Sabastiani Leon | 2-6, 6-3, 7-5 | Victoria | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Mihoki Miyahara | Sabastiani Leon | |
1. podanie % | 83/133 (62%) | 51/79 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 48/83 (58%) | 27/51 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 23/50 (46%) | 17/28 (61%) |
Zdobyte break-ball | 6/7 (86%) | 5/20 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/79 (44%) | 62/133 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 106/212 (50%) | 106/212 (50%) |
Double foul | 9 | 4 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Japonia
17.05.95, 28 lat
11145 $
17.05.95, 28 lat
11145 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Mihoki Miyahara vs. Sabastiani Leon - Wzajemne mecze
20.06.17 | 1. runda | Mihoki Miyahara | Sabastiani Leon | 2-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | Victoria | halowa |
Mihoki Miyahara form & Sabastiani Leon form
Mihoki Miyahara - ostatnie mecze
Daegu - twarda | ||||
18.06.18 2. runda klasyf. | vs. Chang Liu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.06.18 1. runda klasyf. | vs. Han-Bit Lee | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Gyeongsan - twarda | ||||
11.06.18 2. runda klasyf. | vs. Satsuki Koike | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kurume - dywanowa | ||||
14.05.18 1. runda klasyf. | vs. Meina Aratake | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.05.18 2. runda klasyf. | vs. Megumi Nishimoto | 6-2, 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
Fukuoka - dywanowa | ||||
06.05.18 1. runda klasyf. | vs. Chisa Hosonuma | 1-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
Nishi Tama - twarda | ||||
18.03.18 2. runda klasyf. | vs. Chie Kezuka | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Sae Onishi | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
24.12.17 Klasyf. | vs. Aldila Sutjiadi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.12.17 1. runda klasyf. | vs. Wing Kiu Jacqueline Lam | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Eri Shimizu | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hamamatsu - dywanowa | ||||
16.10.17 2. runda klasyf. | vs. Rion Itaya | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Haruka Kondo | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Makinohara - dywanowa | ||||
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Yuka Hosoki | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kyoto - halowa | ||||
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Yuki Ando | 6-75, 6-76 | szczegóły meczu | |
Nanao - dywanowa | ||||
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Marie Shindo | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Tsukuba - twarda | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Megumi Nishimoto | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
25.07.17 1. runda | vs. Venia Yeung | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Victoria - halowa | ||||
22.06.17 2. runda | vs. Jessica Ho | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.06.17 1. runda | vs. Sabastiani Leon | 2-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Kofu - twarda | ||||
12.06.17 2. runda klasyf. | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Marin Tanda | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
06.06.17 1. runda | vs. Erika Sema | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Karuizawa - dywanowa | ||||
22.05.17 2. runda klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.05.17 Klasyf. | vs. Ramu Ueda | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kurume - dywanowa | ||||
15.05.17 1. runda | vs. Riko Sawayanagi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Fukuoka - dywanowa | ||||
08.05.17 1. runda klasyf. | vs. Nagisa Imamura | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Gifu - twarda | ||||
01.05.17 1. runda klasyf. | vs. Yukina Saigo | 1-6, 7-67, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kofu - twarda | ||||
27.03.17 1. runda klasyf. | vs. Aiko Yoshitomi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nishi Tama - twarda | ||||
20.03.17 1. runda klasyf. | vs. Mayu Iwai | 4-6, 0-4, - Mihoki Miyahara - krecz | szczegóły meczu |
Sabastiani Leon - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Lilian Poling | 5-7, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Campinas - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Berta Bonardi | 6-4, 5-7, - Sabastiani Leon - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Jazmin Ortenzi | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Gold - twarda | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Melisa Ercan | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Jessy Rompies | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Brisbane - twarda | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Tahlia Kokkinis | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Savanna Ly | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Saguenay - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Scarlett Nicholson | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rancho - twarda | ||||
10.10.23 Klasyf. | vs. Kimmi Hance | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Redding - twarda | ||||
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Monika Ekstrand | - Sabastiani Leon - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ganna Poznikhirenko | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
19.09.23 Klasyf. | vs. Marine Partaud | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Grubor | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Lima - ceglana | ||||
26.08.23 Półfinał | vs. Sylvie Zund | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Rebecca Fiedler | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Arequipa - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Miriana Tona | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Anastasia Iamachkine | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Granby - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Louise Kwong | 7-63, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Lakewood - twarda | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Rinon Okuwaki | 4-6, 0-1, - Sabastiani Leon - krecz | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Marika Jones | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - ceglana | ||||
28.06.23 2. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - ceglana | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Ani Vangelova | 2-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sumter - twarda | ||||
13.06.23 Klasyf. | vs. Mary Stoiana | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Epiphany Turner | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Recife - ceglana | ||||
28.05.23 Finał | vs. Jazmin Ortenzi | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.05.23 Półfinał | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 7-67, 6-1 | szczegóły meczu |