MECZ
24.08.17 | Ćwierćfinał | Miharu Imanishi | Akiko Omae | 5-7, 6-3, 6-1 | Tsukuba | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Miharu Imanishi | Akiko Omae | |
1. podanie % | 61/83 (73%) | 47/90 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 40/61 (66%) | 28/47 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/22 (45%) | 18/43 (42%) |
Zdobyte break-ball | 7/15 (47%) | 4/10 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 44/90 (49%) | 33/83 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 94/173 (54%) | 79/173 (46%) |
Double foul | 4 | 4 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Miharu Imanishi vs. Akiko Omae - Wzajemne mecze
28.04.19 | 1. runda klasyf. | Akiko Omae | Miharu Imanishi | 5-2, Akiko Omae - krecz | szczegóły meczu | W80 Gifu | twarda |
24.08.17 | Ćwierćfinał | Miharu Imanishi | Akiko Omae | 5-7, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Tsukuba | twarda |
09.09.13 | 2. runda | Miharu Imanishi | Akiko Omae | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | Incheon | twarda |
23.05.11 | Klasyf. | Akiko Omae | Miharu Imanishi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Niigata | twarda |
Miharu Imanishi form & Akiko Omae form
Miharu Imanishi - ostatnie mecze
W15 Duffel - ceglana | ||||
19.08.22 Ćwierćfinał | vs. Axana Mareen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.08.22 2. runda | vs. Sem Hazes | 3-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.08.22 1. runda | vs. Emilie Ballintijn | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Padova - ceglana | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Giulia Crescenzi | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
31.05.22 Klasyf. | vs. Nika Radisic | 0-5, - Miharu Imanishi - krecz | szczegóły meczu | |
30.05.22 1. runda klasyf. | vs. Kanako Morisaki | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Annenheim - ceglana | ||||
28.05.22 Półfinał | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.05.22 Ćwierćfinał | vs. Anna Zyryanova | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.05.22 2. runda | vs. Sylvie Zund | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.05.22 1. runda | vs. Stefania Bojica | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Warmbad - ceglana | ||||
20.05.22 Ćwierćfinał | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.05.22 2. runda | vs. Barbara Haas | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.05.22 1. runda | vs. Bianca Turati | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.05.22 Klasyf. | vs. Manca Pislak | 0-6, 7-5, 10-0 | szczegóły meczu | |
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Ines Faltinger | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Cancun - twarda | ||||
10.02.22 2. runda | vs. Stacey Fung | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.02.22 1. runda | vs. Lya Fernandez | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
06.02.22 Finał | vs. Julie Belgraver | 6-1, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.02.22 Półfinał | vs. Stacey Fung | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.02.22 Ćwierćfinał | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.02.22 2. runda | vs. Astrid Cirotte | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.02.22 1. runda | vs. Maria Rivera Corado | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
28.01.22 Ćwierćfinał | vs. Jade Bornay | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
27.01.22 2. runda | vs. Lexington Reed | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.01.22 1. runda | vs. Aanya Goel | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
16.01.22 1. runda klasyf. | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
10.01.22 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 3-6, 7-67, 3-10 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
03.01.22 2. runda klasyf. | vs. Hong Yi Cody Wong | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Pretoria - twarda | ||||
29.09.21 1. runda | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Johannesburg - twarda | ||||
21.09.21 1. runda | vs. Alina Charaeva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Akiko Omae - ostatnie mecze
W35 Nottingham - twarda | ||||
25.04.24 2. runda | vs. Clara Vlasselaer | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.04.24 1. runda | vs. Talia Neilson Gatenby | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Osaka - twarda | ||||
08.04.24 Klasyf. | vs. Lea Ma | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.04.24 2. runda klasyf. | vs. Rio Maeda | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Moeka Miyata | 6-3, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W35 Indore - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Humera Baharmus | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Arthi Muniyan | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Zeel Desai | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Vaishnavi Adkar | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
28.12.23 2. runda | vs. Misaki Matsuda | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.12.23 1. runda | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.12.23 2. runda klasyf. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.12.23 Klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Yokohama - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Momoko Kobori | 4-6, 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nanari Katsumi | 7-5, 6-74, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Kyoto - halowa | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Shiho Akita | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Natsumi Kawaguchi | 6-1, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Na Hyun Kang | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Honori Koyama | 6-0, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Sijia Wei | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Justine Leong | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.07.23 Klasyf. | vs. Chui Kei Leung | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Erica Kanna Hagi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Anastasia Gasanova | 6-3, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Yuka Hosoki | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.06.23 Klasyf. | vs. Nana Kawagishi | 7-60, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Shefali Arora | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |