INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sadafmoh Tolibova vs. Mihaela Djakovic - Wzajemne mecze
22.05.18 | 1. runda | Mihaela Djakovic | Sadafmoh Tolibova | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Sadafmoh Tolibova form & Mihaela Djakovic form
Sadafmoh Tolibova - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
05.11.19 1. runda | vs. Tamara Curovic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Pia Lovric | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Irene Lavino | 6-1, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. Marie Mettraux | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Martina Colmegna | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Chiraz Bechri | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Lana Sipek | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sajur - twarda | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Lina Glushko | 6-2, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
27.08.19 1. runda | vs. Maia Lumsden | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Sofia Nami Samavati | 6-0, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Avelina Sayfetdinova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
12.07.19 Ćwierćfinał | vs. Martina Capurro Taborda | 7-5, 3-6, 1-4, - Sadafmoh Tolibova - krecz | szczegóły meczu | |
11.07.19 2. runda | vs. Lisa-Maria Moser | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.07.19 1. runda | vs. Carola Cavelli | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
04.07.19 2. runda | vs. Diana Chehoudi | 3-6, 7-66, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.07.19 1. runda | vs. Justine Pysson | 6-4, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
11.06.19 Klasyf. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-4, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Emmy Yaron | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Fergana - twarda | ||||
07.06.19 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.06.19 2. runda | vs. Dariya Detkovskaya | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.06.19 1. runda | vs. Marianna Zakarlyuk | 4-0, Marianna Zakarlyuk - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Varberg - ceglana | ||||
14.05.19 1. runda | vs. Julita Saner | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Namangan - twarda | ||||
30.04.19 Klasyf. | vs. Gergana Topalova | 0-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Muslima Akhunova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Andijan - twarda | ||||
23.04.19 Klasyf. | vs. Kamilla Rakhimova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.04.19 1. runda | vs. Daria Nazarkina | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.04.19 1. runda | vs. Katharina Hering | 1-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.03.19 Ćwierćfinał | vs. Eleonora Molinaro | 0-6, 0-3, - Sadafmoh Tolibova - krecz | szczegóły meczu | |
07.03.19 2. runda | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Mihaela Djakovic - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Iva Primorac | 6-2, 1-1, Iva Primorac - krecz | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Iankovskaia | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Ivet Sala Sanchez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Fiona Ganz | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 1. runda | vs. Sofia Carpi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 7-67, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Salma Drugdova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Jessica Bertoldo | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Arina Arifullina | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Gina Feistel | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Ruth Roura Llaverias | 0-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Emily Appleton | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Sarah Tatu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Claudia Ferrer Perez | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Sylvie Zund | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Pauline Courcoux | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Constance Levivier | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Anastasia Grechkina | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Marina Stakusic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Holly Hutchinson | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Kundali Majgaine | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Pemra Ozgen | 4-6, 1-4, - Mihaela Djakovic - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Rinko Matsuda | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |