MECZ
19.10.20 | 1. runda klasyf. | Mihaela Djakovic | Adrienn Nagy | 6-4, 6-1 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Mihaela Djakovic vs. Adrienn Nagy - Wzajemne mecze
19.10.20 | 1. runda klasyf. | Mihaela Djakovic | Adrienn Nagy | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
12.09.19 | 2. runda | Adrienn Nagy | Mihaela Djakovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Szekesfehervar | ceglana |
Mihaela Djakovic form & Adrienn Nagy form
Mihaela Djakovic - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Iva Primorac | 6-2, 1-1, Iva Primorac - krecz | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Iankovskaia | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Ivet Sala Sanchez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Fiona Ganz | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 1. runda | vs. Sofia Carpi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 7-67, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Salma Drugdova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Jessica Bertoldo | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Arina Arifullina | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Gina Feistel | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Ruth Roura Llaverias | 0-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Emily Appleton | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Sarah Tatu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Claudia Ferrer Perez | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Sylvie Zund | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Pauline Courcoux | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Constance Levivier | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Anastasia Grechkina | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Marina Stakusic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Holly Hutchinson | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Kundali Majgaine | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Pemra Ozgen | 4-6, 1-4, - Mihaela Djakovic - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Rinko Matsuda | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Adrienn Nagy - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Lara Schmidt | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Moni Potrc | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Denislava Glushkova | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Basak Eraydin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Tamara Sramkova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Julia Ronney | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Tyra Caterina Grant | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Bondarenko | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Matilde Jorge | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Estelle Cascino | 6-1, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ranah Akua Stoiber | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Stusek | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Okalova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Kristyna Tomajkova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Enola Chiesa | 6-75, 6-75 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Lisa Claeys | 3-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Koge - ceglana | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Melanie Klaffner | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 The - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Merel Hoedt | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.06.23 Klasyf. | vs. Dunja Maric | - Adrienn Nagy - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Mia Popovic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
31.05.23 2. runda | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu |