MECZ
16.05.17 | 1. runda | Mihaela Buzarnescu | Anastasiya Vasylyeva | 6-1, 6-0 | Bastad | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Mihaela Buzarnescu | Anastasiya Vasylyeva | |
1. podanie % | 22/32 (69%) | 32/54 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/22 (77%) | 14/32 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/10 (70%) | 6/22 (27%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/54 (63%) | 8/32 (25%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/86 (67%) | 28/86 (33%) |
Double foul | 0 | 6 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Mihaela Buzarnescu vs. Anastasiya Vasylyeva - Wzajemne mecze
16.05.17 | 1. runda | Mihaela Buzarnescu | Anastasiya Vasylyeva | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Bastad | ceglana |
Mihaela Buzarnescu form & Anastasiya Vasylyeva form
Mihaela Buzarnescu - ostatnie mecze
Iasi - ceglana | ||||
02.08.22 1. runda | vs. Cristina Dinu | 6-1, 5-3, - Mihaela Buzarnescu - krecz | szczegóły meczu | |
Prague - twarda | ||||
25.07.22 1. runda | vs. Nao Hibino | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
07.07.22 Ćwierćfinał | vs. Viktoriya Tomova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.07.22 2. runda | vs. Yue Yuan | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.07.22 1. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
30.06.22 2. runda | vs. Cori Gauff | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.06.22 1. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
03.06.22 Ćwierćfinał | vs. Jodie Anna Burrage | 6-3, 1-2, - Mihaela Buzarnescu - krecz | szczegóły meczu | |
02.06.22 2. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.06.22 1. runda | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
24.05.22 1. runda | vs. Madison Brengle | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.05.22 Klasyf. | vs. Mirjam Bjorklund | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.05.22 2. runda klasyf. | vs. Susan Bandecchi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda klasyf. | vs. Xinyun Han | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Karlsruhe - ceglana | ||||
12.05.22 2. runda | vs. Panna Udvardy | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.05.22 1. runda | vs. Tatjana Maria | 1-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
29.04.22 Ćwierćfinał | vs. Suzan Lamens | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.04.22 2. runda | vs. Katie Swan | 5-7, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.04.22 1. runda | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Chiasso - ceglana | ||||
20.04.22 1. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-3, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
15.04.22 | vs. Iga Swiatek | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
29.03.22 1. runda | vs. Naiktha Bains | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
23.03.22 1. runda | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.22 1. runda klasyf. | vs. Ysaline Bonaventure | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Petange - halowa | ||||
18.11.21 2. runda | vs. Anna Kubareva | 1-6, 0-2, - Mihaela Buzarnescu - krecz | szczegóły meczu | |
16.11.21 1. runda | vs. Victoria Pahlett | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
06.11.21 1. runda klasyf. | vs. Kristina Kucova | 2-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80+H Le - twarda | ||||
03.10.21 Finał | vs. Anna Bondar | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.10.21 Półfinał | vs. Arianne Hartono | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.10.21 Ćwierćfinał | vs. Amandine Hesse | 6-73, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Anastasiya Vasylyeva - ostatnie mecze
Horb - ceglana | ||||
25.07.18 1. runda | vs. Laura-Ioana Paar | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Imola - dywanowa | ||||
18.07.18 2. runda | vs. Alice Tubello | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.07.18 1. runda | vs. Isabella Bozicevic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
11.07.18 1. runda | vs. Arantxa Rus | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.07.18 Klasyf. | vs. Catalina Pella | 7-64, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.07.18 2. runda klasyf. | vs. Alexa Guarachi | 6-75, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Danilina | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
21.06.18 2. runda | vs. Amandine Hesse | 6-3, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.06.18 1. runda | vs. Laura Marti | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Barcelona - ceglana | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Myrtille Georges | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
18.05.18 1. runda klasyf. | vs. Victoria Duval | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Trnava - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Michaela Honcova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
08.05.18 1. runda | vs. Conny Perrin | 6-1, 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
06.05.18 Klasyf. | vs. Arianna Capogrosso | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
25.04.18 1. runda | vs. Chiara Scholl | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
19.04.18 2. runda | vs. Shilin Xu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.04.18 1. runda | vs. Chiara Scholl | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.04.18 Klasyf. | vs. Luna Meers | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
13.04.18 Ćwierćfinał | vs. Polina Leykina | 6-75, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.04.18 2. runda | vs. Audrey Albie | 6-75, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
10.04.18 1. runda | vs. Monica Cappelletti | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
03.04.18 2. runda klasyf. | vs. Liudmila Samsonova | 6-3, 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
29.03.18 2. runda | vs. Tamara Zidansek | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.03.18 Klasyf. | vs. Tena Lukas | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
28.03.18 1. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
27.03.18 2. runda klasyf. | vs. Camilla Diez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
24.03.18 2. runda | vs. Federica Di Sarra | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
22.03.18 1. runda | vs. Barbara Haas | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.03.18 Klasyf. | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.03.18 2. runda klasyf. | vs. Lena Papadakis | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |