INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Michika Ozeki vs. Fang Ying Xun - Wzajemne mecze
17.06.22 | Ćwierćfinał | Fang Ying Xun | Michika Ozeki | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Chiang | twarda |
01.08.19 | 2. runda | Michika Ozeki | Fang Ying Xun | 6-2, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | W25 Nonthaburi | twarda |
17.02.14 | Klasyf. | Michika Ozeki | Fang Ying Xun | 7-65, 7-65 | szczegóły meczu | Nonthaburi | twarda |
Michika Ozeki form & Fang Ying Xun form
Michika Ozeki - ostatnie mecze
W35 Indore - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Maaya Rajeshwaran Revathi | 5-7, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Anjali Rathi | 6-74, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Anjali Rathi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Apurva Vemuri | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Sonal Patil | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Yubarani Banerjee | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Pehal Kharadkar | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Humera Baharmus | 6-4, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-3, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Nana Kawagishi | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Malak El Allami | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Marie Vogt | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Zhanel Rustemova | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Chengyiyi Yuan | 6-2, 7-612 | szczegóły meczu | |
W25 Hamamatsu - dywanowa | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Rina Saigo | 6-3, 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Nagomi Higashitani | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - dywanowa | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Hiromi Abe | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Nanao - dywanowa | ||||
28.09.23 1. runda | vs. Erika Sema | 6-0, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
18.09.23 1. runda | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Taylah Preston | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Salakthip Ounmuang | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Britney Chiu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Salakthip Ounmuang | 0-6, 0-2, - Michika Ozeki - krecz | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. Himari Sato | 6-71, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yatawee Chimchum | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |
Fang Ying Xun - ostatnie mecze
W15 Kuala - twarda | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Naho Sato | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Meiqi Guo | 3-6, 6-4, 1-0, Meiqi Guo - krecz | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Mio Mushika | 6-3, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Saki Imamura | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Ruirui Zou | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Naho Sato | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Wenfei Yu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Luikham | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Shenzhen - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Na Dong | 6-0, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Harriet Dart | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Ying Zhang | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Shenzhen - twarda | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Jiayou Li | 4-6, 1-2, - Fang Ying Xun - krecz | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Fang An Lin | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Aitiyaguli Aixirefu | 2-6, 6-1, 1-0, Aitiyaguli Aixirefu - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Chia Yi Tsao | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tianjin - twarda | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Yu Chen | 3-6, - Fang Ying Xun - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Luzhou - twarda | ||||
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Xiaodi You | 0-5, - Fang Ying Xun - krecz | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Jiangxue Han | 6-1, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Yu Chen | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Jakarta - twarda | ||||
28.03.23 Klasyf. | vs. Sohyun Park | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Hanna Vinahradava | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Jakarta - twarda | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Rutuja Bhosale | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Yanni Liu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |