MECZ
23.02.17 | 2. runda | Michelle Larcher De Brito | Claire Liu | 6-4, 7-5 | Rancho Santa | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Michelle Larcher De Brito | Claire Liu | |
1. podanie % | 42/68 (62%) | 37/64 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/42 (74%) | 24/37 (65%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/26 (65%) | 15/27 (56%) |
Zdobyte break-ball | 3/5 (60%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/64 (39%) | 20/68 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 73/132 (55%) | 59/132 (45%) |
Double foul | 3 | 1 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Michelle Larcher De Brito vs. Claire Liu - Wzajemne mecze
23.02.17 | 2. runda | Michelle Larcher De Brito | Claire Liu | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Rancho Santa | twarda |
17.02.16 | 1. runda | Claire Liu | Michelle Larcher De Brito | 7-65, 7-62 | szczegóły meczu | Surprise | twarda |
Michelle Larcher De Brito form & Claire Liu form
Michelle Larcher De Brito - ostatnie mecze
Tampa - ceglana | ||||
15.03.18 2. runda | vs. Salome Devidze | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.03.18 1. runda | vs. Rushri Wijesundera | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Rancho Santa - twarda | ||||
20.02.18 2. runda klasyf. | vs. Anna Turati | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.02.18 Klasyf. | vs. Lorraine M. Guillermo | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.02.18 1. runda klasyf. | vs. Nina Ugrelidze | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Surprise - twarda | ||||
13.02.18 Klasyf. | vs. Marine Partaud | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.18 2. runda klasyf. | vs. Anna Ustinoff | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.02.18 1. runda klasyf. | vs. Cali Jankowski | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
28.01.18 1. runda klasyf. | vs. Usue Maitane Arconada | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Gatineau - twarda | ||||
17.07.17 1. runda | vs. Ellen Perez | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Winnipeg - twarda | ||||
10.07.17 1. runda | vs. Miharu Imanishi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
29.06.17 2. runda klasyf. | vs. Elizaveta Kulichkova | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.06.17 1. runda klasyf. | vs. Nadia Podoroska | 6-3, 6-74, 8-6 | szczegóły meczu | |
Birmingham - trawiasta | ||||
18.06.17 2. runda klasyf. | vs. Su-Wei Hsieh | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.06.17 1. runda klasyf. | vs. Jacqueline Cako | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nottingham - trawiasta | ||||
10.06.17 1. runda klasyf. | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Naples - ceglana | ||||
20.05.17 Półfinał | vs. Sofya Zhuk | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.05.17 Ćwierćfinał | vs. Katherine Sebov | 0-6, 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.05.17 2. runda | vs. Taylor Johnson | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.05.17 1. runda | vs. Catherine Leduc | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Naples - ceglana | ||||
11.05.17 2. runda | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.05.17 1. runda | vs. River Hart | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
04.05.17 2. runda | vs. Lauren Embree | 5-7, 7-5, 6-75 | szczegóły meczu | |
02.05.17 1. runda | vs. Lauren Albanese | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Charlottesville - ceglana | ||||
26.04.17 1. runda | vs. Kayla Day | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Dothan - ceglana | ||||
21.04.17 Ćwierćfinał | vs. Barbara Haas | 6-2, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.04.17 2. runda | vs. Anhelina Kalinina | 2-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.04.17 1. runda | vs. Elitsa Kostova | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Pelham - ceglana | ||||
11.04.17 1. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Monterrey - twarda | ||||
02.04.17 2. runda klasyf. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu |
Claire Liu - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
23.03.24 2. runda | vs. Daria Kasatkina | 0-6, 0-1, - Claire Liu - krecz | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Petra Martic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Greetje Minnen | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Mai Hontama | 1-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
25.02.24 Klasyf. | vs. Jule Niemeier | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Stacey Fung | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Mccartney Kessler | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Varvara Lepchenko | 6-3, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Marta Kostyuk | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 Klasyf. | vs. Taylor Townsend | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Camila Giorgi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Cori Gauff | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Emina Bektas | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jessica Pegula | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Arantxa Rus | 1-6, 6-3, 3-0, Arantxa Rus - krecz | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Yeon Woo Ku | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
30.09.23 Klasyf. | vs. Magdalena Frech | - Claire Liu - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
29.09.23 1. runda klasyf. | vs. Bernarda Pera | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Sorana Cirstea | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
18.09.23 1. runda | vs. Diana Shnaider | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
10.09.23 Klasyf. | vs. Clervie Ngounoue | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alyssa Ahn | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
26.08.23 Finał | vs. Viktoriya Tomova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Półfinał | vs. Cristina Bucsa | 2-1, Cristina Bucsa - krecz | szczegóły meczu | |
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Rebeka Masarova | 7-5, 5-7, 7-63 | szczegóły meczu |