INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Karola Patricia Bejenaru vs. Michaela Boev - Wzajemne mecze
22.11.17 | 1. runda | Michaela Boev | Karola Patricia Bejenaru | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | Heraklion | ceglana |
Karola Patricia Bejenaru form & Michaela Boev form
Karola Patricia Bejenaru - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Daria Shubina | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Malene Helgo | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alena Kovackova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Annika Barth | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Irina Balus | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Francesca Pace | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Michaella Krajicek | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Merna Refaat | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.02.24 Półfinał | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Sandra Samir | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Kira Pavlova | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Lilli Tagger | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Jana Bojovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 3. runda | vs. Ayla Aksu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Anika Jaskova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Elena Pridankina | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Olivia Bergler | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Evgeniya Burdina | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Chanel Janssen | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Tamara Kostic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Isis Louise Van Den Broek | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Ella Mcdonald | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Michaela Boev - ostatnie mecze
Heraklion - ceglana | ||||
14.11.18 2. runda | vs. Anna Ukolova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.11.18 1. runda | vs. Ani Vangelova | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
10.11.18 Ćwierćfinał | vs. Maya Tahan | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.11.18 2. runda | vs. Anna Arkadianou | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.11.18 1. runda | vs. Josephine Kuhlman | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Xenia Knoll | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Dobrich - ceglana | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Horackova | 6-1, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Wanfercee Baulet - ceglana | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Lara Salden | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Brussels - ceglana | ||||
18.07.18 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 7-5, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Knokke - ceglana | ||||
11.07.18 2. runda | vs. Mirjam Bjorklund | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.07.18 1. runda | vs. Vicky Van De Peer | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
29.03.18 2. runda | vs. Stefania Rubini | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.03.18 1. runda | vs. Gabriela Duca | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
20.03.18 1. runda | vs. Luniuska Delgado | 6-1, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
13.03.18 1. runda | vs. Francesca Jones | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
06.03.18 1. runda | vs. Kariann Pierre-Louis | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
01.03.18 2. runda | vs. Kariann Pierre-Louis | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.18 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
23.11.17 2. runda | vs. Alexandra Perper | 6-2, 6-72, 6-76 | szczegóły meczu | |
22.11.17 1. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
16.11.17 2. runda | vs. Alexandra Perper | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.11.17 1. runda | vs. Afroditi Tzanopoulou | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
09.11.17 2. runda | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.17 1. runda | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
31.10.17 1. runda | vs. Laura Schaeder | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
26.10.17 2. runda | vs. Martina Colmegna | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.17 1. runda | vs. Valeria Nikolaev | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
05.10.17 2. runda | vs. Rio Kitagawa | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.17 1. runda | vs. Lia Karatancheva | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Varna - ceglana | ||||
21.09.17 Ćwierćfinał | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |