MECZ
18.06.19 | Klasyf. | Michaela Bayerlova | Svenja Ochsner | 3-6, 6-2, 10-6 | W25 Klosters | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Michaela Bayerlova vs. Svenja Ochsner - Wzajemne mecze
18.06.19 | Klasyf. | Michaela Bayerlova | Svenja Ochsner | 3-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | W25 Klosters | ceglana |
Michaela Bayerlova form & Svenja Ochsner form
Michaela Bayerlova - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
26.03.24 Klasyf. | vs. Lilian Poling | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ana Filipa Santos | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Campinas - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Julieta Estable | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Berta Bonardi | 7-61, 7-63 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Carla Markus | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Jana Bojovic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Olivia Gram | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Spring - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Kate Fakih | 6-4, 5-7, 10-5 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Aspen Schuman | 2-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
22.02.24 Ćwierćfinał | vs. Jamie Loeb | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
21.02.24 2. runda | vs. Kayla Cross | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Hanna Chang | 7-65, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Anna Frey | 6-4, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Kayla Cross | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Martina Okalova | 6-1, 6-75, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Victoria Hu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Daavettila | 6-4, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Rome - halowa | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Kristina Voznyak | 0-6, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Carmen Corley | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Papamoa - twarda | ||||
20.12.23 2. runda | vs. Mio Mushika | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Ruby Young | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Wellington - twarda | ||||
15.12.23 Półfinał | vs. Mao Mushika | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Tahlia Kokkinis | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.12.23 Ćwierćfinał | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.12.23 1. runda | vs. Denise Torrealba | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Gold - twarda | ||||
30.11.23 1. runda | vs. Melisa Ercan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brisbane - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Darya Astakhova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Tahlia Kokkinis | 6-1, 7-67 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Natsuho Arakawa | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |
Svenja Ochsner - ostatnie mecze
W25 Telavi - ceglana | ||||
13.07.21 1. runda | vs. Anna Ukolova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.07.21 Klasyf. | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Sofiko Zeikidze | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
22.06.21 1. runda | vs. Lena Papadakis | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jonkoping - ceglana | ||||
15.06.21 1. runda | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.06.21 Klasyf. | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Agnes Mitteregger | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.06.21 2. runda | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-2, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.06.21 1. runda | vs. Chloe Cirotte | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Salinas - twarda | ||||
10.05.21 1. runda klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Salinas - twarda | ||||
05.05.21 1. runda | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.05.21 Klasyf. | vs. Rasheeda Mcadoo | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
04.05.21 2. runda klasyf. | vs. Antonia Samudio | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
05.04.21 Klasyf. | vs. Vivian Heisen | 6-3, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Irina Fetecau | 6-2, Irina Fetecau - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-4, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Lena Ruppert | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.03.21 1. runda | vs. Lissi Kubre | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.02.21 Finał | vs. Sabine Rutlauka | 7-64, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.02.21 Półfinał | vs. Linda Noskova | 7-5, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.02.21 Ćwierćfinał | vs. Alina Charaeva | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.02.21 2. runda | vs. Naomi Broady | 6-3, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.02.21 1. runda | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
17.02.21 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.02.21 Klasyf. | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.02.21 1. runda klasyf. | vs. Ntokozo Zungu | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
08.02.21 Klasyf. | vs. Sandra Samir | 3-6, 7-66, 7-10 | szczegóły meczu | |
08.02.21 1. runda klasyf. | vs. Leigh Van Zyl | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.01.21 1. runda | vs. Daria Lopatetskaya | 6-75, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu |