MECZ
25.07.19 | 2. runda | Michaela Bayerlova | Maria Manilova | 6-2, 6-0 | W15 Sandelfjord | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Michaela Bayerlova | Maria Manilova | |
1. podanie % | 29/60 (48%) | 19/35 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/29 (79%) | 6/19 (32%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/31 (45%) | 4/16 (25%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 1/6 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/35 (71%) | 23/60 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/95 (65%) | 33/95 (35%) |
Double foul | 4 | 6 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Maria Manilova | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Michaela Bayerlova | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Maria Manilova | |
Michaela Bayerlova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Maria Manilova | |
0-0 | ||
Michaela Bayerlova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-2 | Maria Manilova | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Michaela Bayerlova | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Maria Manilova | |
Michaela Bayerlova | 1-0 | |
2-0 | Maria Manilova | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Michaela Bayerlova | 3-0 | |
0-0, 15-0 | ||
4-0 | Maria Manilova | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Michaela Bayerlova | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
09.06.00, 23 lat
09.06.00, 23 lat
Michaela Bayerlova vs. Maria Manilova - Wzajemne mecze
25.07.19 | 2. runda | Michaela Bayerlova | Maria Manilova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Sandelfjord | ceglana |
Michaela Bayerlova form & Maria Manilova form
Michaela Bayerlova - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
26.03.24 Klasyf. | vs. Lilian Poling | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ana Filipa Santos | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Campinas - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Julieta Estable | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Berta Bonardi | 7-61, 7-63 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Carla Markus | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Jana Bojovic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Olivia Gram | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Spring - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Kate Fakih | 6-4, 5-7, 10-5 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Aspen Schuman | 2-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
22.02.24 Ćwierćfinał | vs. Jamie Loeb | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
21.02.24 2. runda | vs. Kayla Cross | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Hanna Chang | 7-65, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Anna Frey | 6-4, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Kayla Cross | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Martina Okalova | 6-1, 6-75, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Victoria Hu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Daavettila | 6-4, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Rome - halowa | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Kristina Voznyak | 0-6, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Carmen Corley | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Papamoa - twarda | ||||
20.12.23 2. runda | vs. Mio Mushika | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Ruby Young | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Wellington - twarda | ||||
15.12.23 Półfinał | vs. Mao Mushika | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Tahlia Kokkinis | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.12.23 Ćwierćfinał | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.12.23 1. runda | vs. Denise Torrealba | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Gold - twarda | ||||
30.11.23 1. runda | vs. Melisa Ercan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brisbane - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Darya Astakhova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Tahlia Kokkinis | 6-1, 7-67 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Natsuho Arakawa | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |
Maria Manilova - ostatnie mecze
W15 Shymkent - ceglana | ||||
01.06.21 1. runda | vs. Anna Ukolova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
25.05.21 Klasyf. | vs. Maria Mikhailova | 4-6, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Bursa | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Jerusalem - twarda | ||||
11.05.21 Klasyf. | vs. Kristina Milenkovic | 6-4, 6-73, 6-10 | szczegóły meczu | |
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Zlata Yankovskaya | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Ramat - twarda | ||||
03.05.21 2. runda klasyf. | vs. Lucia Martinez Gomez | 3-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.04.21 1. runda klasyf. | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.04.21 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.04.21 Klasyf. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.04.21 2. runda klasyf. | vs. Emma Davis | 2-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Zoi Spyrou | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Giuseppina Miccio | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.21 1. runda klasyf. | vs. Julia Kimmelmann | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Mariana Drazic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Hina Inoue | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.20 1. runda klasyf. | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.10.20 1. runda klasyf. | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.10.20 Klasyf. | vs. Yelizaveta Karlova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.20 Klasyf. | vs. Alisa Kummel | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Polina Altukhova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.01.20 Klasyf. | vs. Yana Sizikova | 4-6, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
20.01.20 1. runda klasyf. | vs. Kristina Voronina | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
17.12.19 2. runda klasyf. | vs. Lena Ruppert | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.12.19 Klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
16.12.19 1. runda klasyf. | vs. Eleonore Tchakarova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |