Australia
25.04.04, 19 lat
25.04.04, 19 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
25.03.96, 28 lat
25.03.96, 28 lat
Mia Repac vs. Rebecca Jones - Wzajemne mecze
17.02.20 | 2. runda klasyf. | Mia Repac | Rebecca Jones | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Perth | twarda |
Mia Repac form & Rebecca Jones form
Mia Repac - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Chiraz Bechri | 3-6, 2-4, - Mia Repac - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
07.01.23 1. runda klasyf. | vs. Qinwen Zheng | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tauranga - twarda | ||||
21.12.22 2. runda | vs. Katherine Sebov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.12.22 1. runda | vs. Danielle Badman | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Wellington - twarda | ||||
17.12.22 Półfinał | vs. Jade Otway | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.12.22 2. runda | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.12.22 Ćwierćfinał | vs. Zuzana Zlochova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.12.22 1. runda | vs. Shona Nakano | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Traralgon - twarda | ||||
23.11.22 1. runda | vs. Alexandra Bozovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.11.22 1. runda | vs. Elena Pridankina | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.10.22 Klasyf. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.10.22 1. runda | vs. Na Dong | 4-6, 6-1, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.10.22 2. runda | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.22 1. runda | vs. Nathalie Mokhtar | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.22 Klasyf. | vs. Martina Smolenova | 4-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
17.10.22 2. runda klasyf. | vs. Rinad Radwan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Darwin - twarda | ||||
21.09.22 1. runda | vs. Darina Kamenoff | 6-76, 6-0, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darwin - twarda | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.09.22 Ćwierćfinał | vs. Xinxin Yao | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.09.22 2. runda | vs. Marie Villet | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.08.22 1. runda | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.08.22 Klasyf. | vs. Ranim Rassil | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Naila Krifa | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.08.22 Ćwierćfinał | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.08.22 2. runda | vs. Anastasia Iamachkine | 6-4, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.08.22 1. runda | vs. Teja Tirunelveli | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.08.22 2. runda klasyf. | vs. Magdalena Swierczynska | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Caloundra - twarda | ||||
27.07.22 1. runda | vs. Destanee Aiava | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Caloundra - twarda | ||||
24.07.22 Ćwierćfinał | vs. Chisa Hosonuma | 7-5, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Rebecca Jones - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
13.07.20 1. runda | vs. Zara Brankovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.07.20 1. runda | vs. Shura Poppe | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.07.20 1. runda | vs. Grace Schumacher | 3-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Alana Parnaby | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Lara Tovich | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Mia Repac | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Lexie Weir | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Hamilton - twarda | ||||
10.02.20 1. runda | vs. Tamara Barad Itzhaki | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Launceston - twarda | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Chiara Di Tommaso | 6-3, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
06.01.20 1. runda klasyf. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Port - twarda | ||||
11.02.19 Klasyf. | vs. Charlotte Kempenaers-Pocz | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.02.19 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Hetrel | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Toowoomba - twarda | ||||
07.10.18 1. runda klasyf. | vs. Tiana Windbuchler | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cairns - twarda | ||||
16.09.18 2. runda klasyf. | vs. Erin Routliffe | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
02.11.15 1. runda klasyf. | vs. Kaylah Mcphee | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
19.10.15 1. runda klasyf. | vs. Mary Ann Liu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Cairns - twarda | ||||
05.10.15 1. runda klasyf. | vs. Naiktha Bains | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tweed Heads - twarda | ||||
28.09.15 1. runda klasyf. | vs. Somer Dalla-Bona | 6-3, 3-6, - Rebecca Jones - krecz | szczegóły meczu | |
Melbourne - ceglana | ||||
30.03.15 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Bran | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
30.03.15 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Bozovic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Mornington - ceglana | ||||
23.03.15 2. runda klasyf. | vs. Catherine Krueger | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Port Pirie - twarda | ||||
02.03.15 1. runda klasyf. | vs. Isabella Ryles | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Clare - twarda | ||||
23.02.15 1. runda klasyf. | vs. Indi-Arna Morris | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - ceglana | ||||
07.04.14 1. runda klasyf. | vs. Maika Jae Tanpoco | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sydney - twarda | ||||
04.03.13 1. runda klasyf. | vs. Tammy Srbinovski | 6-2, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu |