INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Gabriela Nicole Tatarus vs. Mia Eklund - Wzajemne mecze
02.11.17 | 2. runda | Mia Eklund | Gabriela Nicole Tatarus | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
Gabriela Nicole Tatarus form & Mia Eklund form
Gabriela Nicole Tatarus - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
25.02.20 Klasyf. | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Odile Maesfranckx | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Maria Marnellou | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Veronika Vlkovska | 3-6, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Fiona Ganz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Sabrina Rittberger | 0-6, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Alexandra Vecic | 1-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.09.19 Klasyf. | vs. Lara Escauriza | 3-6, 7-67, 10-5 | szczegóły meczu | |
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Tamara Malesevic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Focsani - ceglana | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Andreea Rosca | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Alexandra Raluca Botin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Curtea - ceglana | ||||
03.09.19 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 7-61, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 1. runda | vs. Andjela Jocovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
23.07.19 Klasyf. | vs. Alice Tubello | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Emily Meyer | 6-4, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Baja - ceglana | ||||
16.07.19 Klasyf. | vs. Laura Svatikova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Reka Farbas | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
12.07.19 Ćwierćfinał | vs. Laura Schaeder | 7-68, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.07.19 2. runda | vs. Aneta Laboutkova | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Ramona Matei | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
28.05.19 1. runda | vs. Oana Gavrila | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.19 2. runda | vs. Chanel Simmonds | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.04.19 1. runda | vs. Lidya Yargovan | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.04.19 1. runda | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Francesca Bullani | 6-3, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu |
Mia Eklund - ostatnie mecze
W25 Khimki - halowa | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Margarita Lazareva | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bolton - halowa | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Pei-Chi Lee | 7-5, 0-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
22.03.19 1. runda | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-2, 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
14.03.19 2. runda | vs. Margarita Lazareva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.19 1. runda | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
29.11.18 2. runda | vs. Jelena Stojanovic | 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.18 1. runda | vs. Nicole Gadient | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
23.11.18 Ćwierćfinał | vs. Chiara Scholl | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.18 2. runda | vs. Angelica Raggi | 1-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.11.18 1. runda | vs. Sabrina Rittberger | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
16.11.18 2. runda | vs. Bhuvana Kalva | 2-6, 7-5, 6-73 | szczegóły meczu | |
15.11.18 1. runda | vs. Hind Abdelouahid | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
08.11.18 2. runda | vs. Adriana Rajkovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.18 1. runda | vs. Jane Stewart | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
08.10.18 Klasyf. | vs. Manca Pislak | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
01.10.18 Klasyf. | vs. Aleksandrina Naydenova | 6-70, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Lena Greiner | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
24.09.18 Klasyf. | vs. Oliwia Szymczuch | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Sara Lanca | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lisbon - twarda | ||||
16.09.18 2. runda klasyf. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Montreux - ceglana | ||||
02.09.18 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Halbauer | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Chiswick - twarda | ||||
06.08.18 Klasyf. | vs. Ana Vrljic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Olga Puchkova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
El Espinar - twarda | ||||
31.07.18 1. runda | vs. Olga Saez Larra | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.07.18 Klasyf. | vs. Anastasia Mironova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
20.06.18 1. runda | vs. Aliona Bolsova | 3-6, 0-1, - Mia Eklund - krecz | szczegóły meczu | |
18.06.18 Klasyf. | vs. Lucia Marzal Martinez | 0-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.06.18 2. runda klasyf. | vs. Victoria Lisson | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.06.18 1. runda klasyf. | vs. Alicia Alegre | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Barcelona - ceglana | ||||
15.06.18 Ćwierćfinał | vs. Estrella Cabeza-Candela | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |