MECZ
05.10.19 | Półfinał | Merel Hoedt | Zeel Desai | 6-2, 1-4, - krecz | W15 Pretoria | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Merel Hoedt | Zeel Desai | |
1. podanie % | 21/41 (51%) | 21/46 (46%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 14/21 (67%) | 8/21 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/20 (35%) | 13/25 (52%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 3/5 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/46 (54%) | 20/41 (49%) |
Zdobyte punkty – razem | 46/87 (53%) | 41/87 (47%) |
Double foul | 10 | 1 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Merel Hoedt | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Zeel Desai | |
0-0, 30-0 | ||
Merel Hoedt | 2-0 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
3-0 | Zeel Desai | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
Merel Hoedt | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Zeel Desai | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Merel Hoedt | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Zeel Desai | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Merel Hoedt | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Zeel Desai | |
0-0, 0-15 | ||
Merel Hoedt | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Zeel Desai | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Merel Hoedt | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Zeel Desai | |
0-0, 15-0, 30-40 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Merel Hoedt vs. Zeel Desai - Wzajemne mecze
05.10.19 | Półfinał | Merel Hoedt | Zeel Desai | 6-2, 1-4, Zeel Desai - krecz | szczegóły meczu | W15 Pretoria | twarda |
Merel Hoedt form & Zeel Desai form
Merel Hoedt - ostatnie mecze
W15 Le - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Enola Chiesa | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Margot Phanthala | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Carmen Lopez Martinez | 2-6, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Lulu Sun | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Katarina Jokic | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Yasmin Ezzat | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Sarah Van Emst | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Iulia Bucea | 6-76, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Johanne Svendsen | 6-1, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Liz Badde | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Mia Pohankova | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Sarinova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kate Mansfield | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lian Tran | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Denislava Glushkova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu |
Zeel Desai - ostatnie mecze
W35 Indore - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Akiko Omae | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Ankita Raina | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Wushuang Zheng | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Tyra Lithiby | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Lanlana Tararudee | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
04.02.24 Klasyf. | vs. Himeno Sakatsume | 5-7, - Zeel Desai - krecz | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Carole Monnet | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Alexandra Eala | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Rutuja Bhosale | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sanjana Sirimalla | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Anna Siskova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Saumya Vig | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
26.12.23 1. runda | vs. Funa Kozaki | 1-6, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
19.12.23 1. runda | vs. Vaidehi Chaudhari | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
26.11.23 Finał | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 0-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.11.23 Półfinał | vs. Rutuja Bhosale | 3-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Antonia Schmidt | 6-3, 6-72, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Gloriana Nahum | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Luisa Hrda | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Ximena Senties | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.10.23 Finał | vs. Hina Inoue | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.10.23 Półfinał | vs. Oana Gavrila | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Anja Wildgruber | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu |