MECZ
27.03.19 | 1. runda | Merel Hoedt | Darya Shvartsmann | 4-6, 7-5, 6-1 | W15 Tel | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Merel Hoedt | Darya Shvartsmann | |
1. podanie % | 73/119 (61%) | 41/85 (48%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 42/73 (58%) | 25/41 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 20/46 (43%) | 14/44 (32%) |
Zdobyte break-ball | 8/14 (57%) | 6/20 (30%) |
Punkty zdobyte przez return | 46/85 (54%) | 57/119 (48%) |
Zdobyte punkty – razem | 108/204 (53%) | 96/204 (47%) |
Double foul | 11 | 14 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Darya Shvartsmann | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Merel Hoedt | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Darya Shvartsmann | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Merel Hoedt | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Darya Shvartsmann | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Merel Hoedt | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-4 | Darya Shvartsmann | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Merel Hoedt | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Darya Shvartsmann | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Merel Hoedt | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Darya Shvartsmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Merel Hoedt | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Darya Shvartsmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Merel Hoedt | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Darya Shvartsmann | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Merel Hoedt | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Darya Shvartsmann | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Merel Hoedt | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Darya Shvartsmann | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Merel Hoedt | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Darya Shvartsmann | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Merel Hoedt | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
3 | ||
0-0 | Darya Shvartsmann | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Merel Hoedt | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Darya Shvartsmann | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Merel Hoedt | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Darya Shvartsmann | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Merel Hoedt | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Darya Shvartsmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
05.07.01, 22 lat
05.07.01, 22 lat
Merel Hoedt vs. Darya Shvartsmann - Wzajemne mecze
27.03.19 | 1. runda | Merel Hoedt | Darya Shvartsmann | 4-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Tel | twarda |
Merel Hoedt form & Darya Shvartsmann form
Merel Hoedt - ostatnie mecze
W15 Le - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Enola Chiesa | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Margot Phanthala | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Carmen Lopez Martinez | 2-6, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Lulu Sun | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Katarina Jokic | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Yasmin Ezzat | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Sarah Van Emst | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Iulia Bucea | 6-76, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Johanne Svendsen | 6-1, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Liz Badde | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Mia Pohankova | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Sarinova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kate Mansfield | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lian Tran | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Denislava Glushkova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu |
Darya Shvartsmann - ostatnie mecze
W25 Netanya - twarda | ||||
24.05.22 Klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Sapir Cohen | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Adi Gavish | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Natsuho Arakawa | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.05.22 Klasyf. | vs. Ester Fesiuk | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Yara Abed | 4-6, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.04.22 1. runda | vs. Chihiro Takayama | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.04.22 Klasyf. | vs. Anna Borovinskaya | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
30.03.22 1. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.03.22 Klasyf. | vs. Maria Navarro Oliva | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.03.22 2. runda klasyf. | vs. Nicol Benesova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.03.22 2. runda klasyf. | vs. Alessandra Simone | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Maria Navarro Oliva | 4-6, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Polina Pavlova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.02.22 2. runda klasyf. | vs. Klaudija Bubelyte | 5-7, 7-62, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
07.02.22 2. runda klasyf. | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Kate Zueva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Netanya - twarda | ||||
18.10.21 2. runda klasyf. | vs. Tamar Yaffe | 4-6, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
13.10.21 Klasyf. | vs. Daria Zelinskaya | 7-5, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
11.10.21 2. runda klasyf. | vs. Mija Ljubic | 6-3, 3-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
05.10.21 Klasyf. | vs. Briana Szabo | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.10.21 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Miteva | 6-3, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
23.08.21 2. runda klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Irina Dshandshgava | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Warmbad - ceglana | ||||
16.08.21 1. runda klasyf. | vs. Alina Michalitsch | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bratislava - ceglana | ||||
10.08.21 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.08.21 1. runda klasyf. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-2, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.06.21 Klasyf. | vs. Aleksandra Pospelova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.06.21 2. runda klasyf. | vs. Iroda Makhamatjonova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.06.21 Klasyf. | vs. Alina Silich | 4-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu |