INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Melis Sezer vs. Natalia Vajdova - Wzajemne mecze
10.09.12 | Ćwierćfinał | Melis Sezer | Natalia Vajdova | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | Antalya | twarda |
Melis Sezer form & Natalia Vajdova form
Melis Sezer - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Jana Stojanova | 6-3, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Monika Wojcik | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Ayla Aksu | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Tamara Curovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Eva Garkusha | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Alana Tuayeva | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tijana Sretenovic | 2-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Lidia Encheva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Niki Tomeljak | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Bodrum - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Grigoreva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.11.22 1. runda | vs. Tamara Curovic | 0-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vrnjacka - ceglana | ||||
19.09.22 Klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-0, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
13.09.22 Klasyf. | vs. Liya Pencheva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.09.22 2. runda klasyf. | vs. Lucia Pinkova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.05.22 1. runda | vs. Doga Turkmen | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 0-6, - Melis Sezer - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Cristina Dinu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
14.03.22 2. runda klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Zhilina | 6-3, 7-69 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.03.22 1. runda | vs. Gergana Topalova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Hurricane Tyra Black | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Natalia Vajdova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.02.19 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.02.19 Klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Ayano Sonoda | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.02.19 1. runda | vs. Viktoriia Dema | 6-3, 6-75, 5-10 | szczegóły meczu | |
30.01.19 Klasyf. | vs. Anja Gal | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.01.19 1. runda klasyf. | vs. Deniz Paykoc | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Nikola Breckova | 4-6, 1-5, - Natalia Vajdova - krecz | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
22.08.18 2. runda | vs. Agnes Bukta | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Adrienn Horvath | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
17.07.18 1. runda | vs. Mira Antonitsch | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Trnava - ceglana | ||||
13.05.18 1. runda klasyf. | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
29.03.18 2. runda | vs. Yuliya Hatouka | 7-64, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.03.18 1. runda | vs. Nadja Gilchrist | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
23.03.18 Ćwierćfinał | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.03.18 2. runda | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-74, 6-3, 7-69 | szczegóły meczu | |
21.03.18 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.03.18 Klasyf. | vs. Anjana Suresh | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.03.18 2. runda klasyf. | vs. Sem Wensveen | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
10.02.18 Półfinał | vs. Nina Stadler | 6-2, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.02.18 Ćwierćfinał | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.02.18 2. runda | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.02.18 1. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.02.18 Klasyf. | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.02.18 2. runda klasyf. | vs. Saki Nakayama | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.02.18 1. runda klasyf. | vs. Alana Tuayeva | 4-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
02.02.18 Ćwierćfinał | vs. Cristina Ene | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.02.18 2. runda | vs. Aleksandra Pospelova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.01.18 1. runda | vs. Haruna Arakawa | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.01.18 Klasyf. | vs. Annelou Nab | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.01.18 2. runda klasyf. | vs. Juliana Valero | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |