MECZ
09.10.17 | 1. runda | Melany Solange Krywoj | Lara Escauriza | 6-4, 4-6, 6-3 | Buenos Aires | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Melany Solange Krywoj | Lara Escauriza | |
1. podanie % | 92/126 (73%) | 58/92 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 48/92 (52%) | 34/58 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/34 (47%) | 9/34 (26%) |
Zdobyte break-ball | 8/18 (44%) | 7/19 (37%) |
Punkty zdobyte przez return | 49/92 (53%) | 62/126 (49%) |
Zdobyte punkty – razem | 113/218 (52%) | 105/218 (48%) |
Double foul | 8 | 9 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Melany Solange Krywoj vs. Lara Escauriza - Wzajemne mecze
09.10.17 | 1. runda | Melany Solange Krywoj | Lara Escauriza | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | Buenos Aires | ceglana |
Melany Solange Krywoj form & Lara Escauriza form
Melany Solange Krywoj - ostatnie mecze
W15 Sao - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Emily Seibold | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Juliana Rodriguez | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Noelia Zeballos | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Cordoba - ceglana | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Jazmin Ortenzi | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Ana Filipa Santos | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Carla Markus | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Spring - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Akasha Urhobo | 1-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kristina Voznyak | 6-3, 1-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
24.01.24 2. runda | vs. Daniela Seguel | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Daniela Seguel | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
W60 Vacaria - ceglana | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Maria Mateas | 6-75, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Mogi - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Lilian Poling | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
W40 Veracruz - twarda | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Gabriela Lee | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
16.11.23 3. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Francesca Jones | 6-1, Francesca Jones - krecz | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Victoria Gomez | 6-2, Victoria Gomez - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
10.11.23 3. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Lauren Proctor | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Chelsea Fontenel | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rancho - twarda | ||||
10.10.23 Klasyf. | vs. Jiangxue Han | 1-6, 7-60, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Solymar Colling | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Redding - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Valerie Glozman | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Katherine Sebov | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Johanne Svendsen | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Tiffany William | 1-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu |
Lara Escauriza - ostatnie mecze
W25 Platja - ceglana | ||||
17.05.22 Klasyf. | vs. Francesca Curmi | 6-4, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Lambare - ceglana | ||||
19.12.21 Finał | vs. Cadence Brace | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.12.21 Półfinał | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.12.21 Ćwierćfinał | vs. Lucia Peyre | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.12.21 2. runda | vs. Antonia Vergara Rivera | 5-7, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.12.21 1. runda | vs. Aline Aveiro | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Curitiba - ceglana | ||||
03.12.21 Ćwierćfinał | vs. Thaisa Grana Pedretti | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
02.12.21 2. runda | vs. Sofia Cohen Perovani | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.12.21 1. runda | vs. Relebogile Sereo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Brasilia - ceglana | ||||
23.11.21 1. runda | vs. Gabriela Lee | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.21 Klasyf. | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Juliana Munhoz | 6-2, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
04.11.21 2. runda | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.11.21 1. runda | vs. Enola Chiesa | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80+H Les - twarda | ||||
25.10.21 2. runda klasyf. | vs. Yue Yuan | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
17.10.21 2. runda klasyf. | vs. Angela Fita Boluda | - Lara Escauriza - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Victoria Conde-Vendrell | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
17.08.21 1. runda | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.08.21 Klasyf. | vs. Sakura Hosogi | 7-65, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Alicia Alvarez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
01.06.21 2. runda klasyf. | vs. Jessica Livianu | 1-6, 0-3, - Lara Escauriza - krecz | szczegóły meczu | |
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Amber Mcginnis | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Salinas - twarda | ||||
11.05.21 Klasyf. | vs. Julia Riera | 3-6, 7-61, 6-10 | szczegóły meczu | |
10.05.21 1. runda klasyf. | vs. Rebeca Pereira | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Madison Appel | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Salinas - twarda | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Elizabet Hamaliy | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Buenos - ceglana | ||||
22.03.21 1. runda klasyf. | vs. Althea Hudson | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |