MECZ
28.11.17 | 1. runda | Melany Solange Krywoj | Daniela Macarena Lopez | 3-6, 7-64, 3-0, - krecz | Santiago | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Melany Solange Krywoj | Daniela Macarena Lopez | |
1. podanie % | 34/75 (45%) | 72/111 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/34 (56%) | 40/72 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 20/41 (49%) | 14/39 (36%) |
Zdobyte break-ball | 7/18 (39%) | 6/14 (43%) |
Punkty zdobyte przez return | 57/111 (51%) | 36/75 (48%) |
Zdobyte punkty – razem | 96/186 (52%) | 90/186 (48%) |
Double foul | 5 | 11 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Chile
09.04.97, 26 lat
09.04.97, 26 lat
Melany Solange Krywoj vs. Daniela Macarena Lopez - Wzajemne mecze
11.12.17 | 1. runda | Daniela Macarena Lopez | Melany Solange Krywoj | 1-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Santa Cruz | ceglana |
28.11.17 | 1. runda | Melany Solange Krywoj | Daniela Macarena Lopez | 3-6, 7-64, 3-0, Daniela Macarena Lopez - krecz | szczegóły meczu | Santiago | ceglana |
Melany Solange Krywoj form & Daniela Macarena Lopez form
Melany Solange Krywoj - ostatnie mecze
W15 Sao - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Emily Seibold | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Juliana Rodriguez | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Noelia Zeballos | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Cordoba - ceglana | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Jazmin Ortenzi | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Ana Filipa Santos | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Carla Markus | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Spring - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Akasha Urhobo | 1-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kristina Voznyak | 6-3, 1-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
24.01.24 2. runda | vs. Daniela Seguel | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Daniela Seguel | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
W60 Vacaria - ceglana | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Maria Mateas | 6-75, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Mogi - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Lilian Poling | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
W40 Veracruz - twarda | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Gabriela Lee | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
16.11.23 3. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Francesca Jones | 6-1, Francesca Jones - krecz | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Victoria Gomez | 6-2, Victoria Gomez - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
10.11.23 3. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Lauren Proctor | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Chelsea Fontenel | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rancho - twarda | ||||
10.10.23 Klasyf. | vs. Jiangxue Han | 1-6, 7-60, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Solymar Colling | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Redding - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Valerie Glozman | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Katherine Sebov | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Johanne Svendsen | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Tiffany William | 1-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu |
Daniela Macarena Lopez - ostatnie mecze
W15 Lambare - ceglana | ||||
17.12.21 Ćwierćfinał | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.12.21 2. runda | vs. Sol Faga | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.12.21 1. runda | vs. Delfina Glorioso | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60+H Santiago - ceglana | ||||
08.11.21 1. runda | vs. Maria Herazo Gonzalez | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.08.21 1. runda | vs. Selya Rakki | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Sophie Williams | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Sophie Williams | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Chahd Berriri | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.07.21 1. runda klasyf. | vs. Molly Helgesson | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
05.11.18 1. runda | vs. Luisa Stefani | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
31.10.18 1. runda | vs. Diane Parry | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.18 Klasyf. | vs. Laura Schaeder | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Yasmina El Sayed | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Lisa Matviyenko | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
07.10.18 1. runda klasyf. | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
23.08.18 2. runda | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Anna Makhorkina | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Karine Sarkisova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Giorgie Jones | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
El Espinar - twarda | ||||
29.07.18 Klasyf. | vs. Olga Parres Azcoitia | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Rocio Sanchez Palacio | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Baja - ceglana | ||||
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Satsuki Takamura | 6-2, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Villa Del - ceglana | ||||
23.04.18 1. runda | vs. Nathaly Kurata | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Villa Dolores - ceglana | ||||
17.04.18 1. runda | vs. Francesca Jones | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sao Jose - ceglana | ||||
15.03.18 2. runda | vs. Gabriela Ce | 6-3, 0-6, 1-1, - Daniela Macarena Lopez - krecz | szczegóły meczu | |
13.03.18 1. runda | vs. Lara Escauriza | 6-75, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Campinas - ceglana | ||||
07.03.18 1. runda | vs. Gabriela Ce | 1-6, 7-62, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.03.18 Klasyf. | vs. Juliana Valero | 5-7, 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
04.03.18 1. runda klasyf. | vs. Nicolly Ferreira | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |